• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
spojkova lamela - :-) to je sranda!
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Bubla
Thursday 18 May 2006 - 20:11:51 Citovat
Host
zdravim panove!
kamos ma OB 2.5 i a menili mu tam lamelu. spojka zabirala az nahore a nakonec to prej poskocilo. tak s tim sel jinam a oni mu ji vydelali a prej tam byla dana obracene!!! tak mu ji tam dali "spravne" a zabira to uz dole !!!
prej skoro nevypina! tak tam byl znovu a oni prej nevi jak tam ta lamela teda patri!!!!!!! (mechanici) ! mam se tu za nej zeptat jestli nekdo vi jak tam ta lamela patri!!! pokud mozno uvest nejake znaky aby to bylo tutove!!!
protoze koupil jinou at se to neopakuje!
(jo ta prvni lamela byla repas tagze ja si myslim ze po ni bylo prd ale jednou tam musela byt spravne ze? _; ) potrebuji vedet do pondeli!
diky fsem.
JOB
Thursday 18 May 2006 - 20:37:17 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Ještě sem neviděl auto kde by šla dát lamela obráceně To tě asi tahaj za nos , né ?

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Martas
Thursday 18 May 2006 - 20:57:10 Citovat
Host
Ted jsem koukal na fotky, u me VeA byla z obou stran stejna vcetne osazeni na hrideli, proste symetricka ...
JOB
Thursday 18 May 2006 - 21:00:47 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Martas napsal ...

Ted jsem koukal na fotky, u me VeA byla z obou stran stejna vcetne osazeni na hrideli, proste symetricka ...

No tak všechno je jednou poprvé,ale vtom případě je jedno jak jí tam dáš a pak ho teda taky tahaj za nos

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Martas
Thursday 18 May 2006 - 21:03:01 Citovat
Host
JOB napsal ...

Martas napsal ...

Ted jsem koukal na fotky, u me VeA byla z obou stran stejna vcetne osazeni na hrideli, proste symetricka ...

No tak všechno je jednou poprvé,ale vtom případě je jedno jak jí tam dáš a pak ho teda taky tahaj za nos


Spis bych videl ze pokud to ma mechanickou spojku tam spatne nasadili pritlacny lozisko ....
bubla
Thursday 18 May 2006 - 22:23:25 Citovat
Host
no ale ze by se to lozisko chovalo s tou lamelou pokazde jinak????
to se mi fakt nezda
imho ja vubec nevim jak ta lamela a lozisko vypadaji (mam automat)

nikdo nepomuze s identifikaci ???
Martas
Friday 19 May 2006 - 06:07:55 Citovat
Host
bubla napsal ...

no ale ze by se to lozisko chovalo s tou lamelou pokazde jinak????
to se mi fakt nezda
imho ja vubec nevim jak ta lamela a lozisko vypadaji (mam automat)

nikdo nepomuze s identifikaci ???


A to se menila jen lamela navic za repas ktery mohl byt pochybneho puvodu ? Pokud jo tak predevsim muze byt v haji taky pritlacak (pokud ta repasovana lamela byla v poradku a dela to zas), melo by se to menit oboje najednou a vymenit zaroven lozisko taky neni od veci !

[ Upraveno Friday 19 May 2006 - 06:11:31 ]
Papas
Friday 19 May 2006 - 09:22:26 Citovat
Host
Když jsem měnil spojku na VA, tak na staré i nové lamele bylo označení, kterou stranou přijde k setervačníku a kterou k převodovce. Rozhodně to nebylo jedno, jak se tam namontuje. A spojka s novou lamelou by měla zabírat víc u podlahy, ale samozřejmě taky vypnot po úplném zašlápnití pedálu.
Anonymní
Friday 19 May 2006 - 11:15:15 Citovat
Host
Papas napsal ...

Když jsem měnil spojku na VA, tak na staré i nové lamele bylo označení, kterou stranou přijde k setervačníku a kterou k převodovce. Rozhodně to nebylo jedno, jak se tam namontuje. A spojka s novou lamelou by měla zabírat víc u podlahy, ale samozřejmě taky vypnot po úplném zašlápnití pedálu.


no! ale jak to bylo oznacene by me zajimalo! (pokud je to stejne s OB)
Papas
Friday 19 May 2006 - 13:58:11 Citovat
Host
Na původní lamele (Luk) i nové (Sachs) byl na jedné straně lamely nápis "getriebe seite" - strana převodovky, i když lamela na vypadala TÉMĚŘ identicky z obou stran.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1547 sec,0.1141 z toho dotazů.