• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zámena CAR300 za CAR400
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
macil
Tuesday 16 May 2006 - 20:52:55 Citovat
Host
Má nejaký význam meniť v Astre F CAR300 za CAR400, ak nemám možnosť ovládania na volante? A tiež, dá sa tam osadiť CDR2005? Neviem ako vyzerá. Kedysi tu boli prístupné vyobrazenia jednotlivých opláckych autorádií, teraz je to však bohužiaľ prístupné asi len pre členov.
Martas
Tuesday 16 May 2006 - 20:57:28 Citovat
Host
macil napsal ...

Má nejaký význam meniť v Astre F CAR300 za CAR400, ak nemám možnosť ovládania na volante? A tiež, dá sa tam osadiť CDR2005? Neviem ako vyzerá. Kedysi tu boli prístupné vyobrazenia jednotlivých opláckych autorádií, teraz je to však bohužiaľ prístupné asi len pre členov.


400 ma navic reverz a odimatelny panel, takze kvalitativne je o neco lepsi ... 2005 ti tam nepujde ta uz ma velky panel, sla by ti tam treba CDR500 (s CD).
macil
Tuesday 16 May 2006 - 21:39:09 Citovat
Host
Vďaka Martas.
400-vka má tuším ešte oddelenú reguláciu výšok a nie som si istý, ale marí sa mi, že aj reguláciu hlasitosti v závislosti od rýchlosti. Je to tak?
Koľko je asi tak slušná, resp. bežná cena za jazdenú 400-ku?
Martas
Tuesday 16 May 2006 - 21:41:04 Citovat
Host
macil napsal ...

Vďaka Martas.
400-vka má tuším ešte oddelenú reguláciu výšok a nie som si istý, ale marí sa mi, že aj reguláciu hlasitosti v závislosti od rýchlosti. Je to tak?
Koľko je asi tak slušná, resp. bežná cena za jazdenú 400-ku?


jj na korekce jsem zapomel a jestli ma 300 regulaci hlasitosti v zavislosti na rychlosti nevim ....

Cena ... no zadarmo je dobra _;
macil
Tuesday 16 May 2006 - 21:47:37 Citovat
Host
Martas napsal ...

macil napsal ...

Vďaka Martas.
400-vka má tuším ešte oddelenú reguláciu výšok a nie som si istý, ale marí sa mi, že aj reguláciu hlasitosti v závislosti od rýchlosti. Je to tak?
Koľko je asi tak slušná, resp. bežná cena za jazdenú 400-ku?


jj na korekce jsem zapomel a jestli ma 300 regulaci hlasitosti v zavislosti na rychlosti nevim ....

Cena ... no zadarmo je dobra _;

300-ka ju nemá
Jeden maník tú 400-ku predáva. Písal som mu maila, tak čakám, akú cenu zo seba vymáčkne. Viem len, že CDR500 sa tu predáva za nejakých 2500,-kč, o cene CAR400 nemám predstavu.
Martas
Tuesday 16 May 2006 - 21:52:02 Citovat
Host
macil napsal ...

Jeden maník tú 400-ku predáva. Písal som mu maila, tak čakám, akú cenu zo seba vymáčkne. Viem len, že CDR500 sa tu predáva za nejakých 2500,-kč, o cene CAR400 nemám predstavu.


No ma to kazetak kterej relativne vydrzi dyl nez CD, tazke pokud bude pekna neposkrabana a pujde vuzkouset s tim ze zjistis ze vse funguje (bacha hlavne na chrasteni regulatoru hlasitosti dost odchazej, a na to jsetli jde zakodovat) tak rekneme do 1000 je asi prijatelna cena.

[ Upraveno Tuesday 16 May 2006 - 21:52:54 ]

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1802 sec,0.1408 z toho dotazů.