• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
sony CDX-F5500
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Koren
Saturday 08 January 2005 - 23:29:24
Host
Zdar, chci si objednat tohle radio, nemate s nim nekdo zkusenosti? Stejne si myslim, ze na sonaka nemuze nikdo rict nic spatnyho, spis bych chtel vedet jestli je nejaka moznost, aby na nej fungoval ovladac na volantu. Ikdyz se stejne dodava s kartovym ovladacem. Na displej to asi taky pripojit nepujde,co?
Diky za odpoved
Anonymous
Saturday 08 January 2005 - 23:40:09
Host
Na rádio sony se dá sehnat dekodér(taková krabička) se kterou funguje originální ovládání na volantu. Samozřejme funguje i display a dělá se to i na jiná auta. Cena se pohybuje okolo 1500 aľ 2500kč. docela zbytečná investice originál rádio hraje taky dobře. Akorát větąinou nemá výstup na ext. zesilovač. Scully
Koren
Sunday 09 January 2005 - 09:52:23
Host
No, ale ja chci prehrtavat MP3 a oplacky radia na MP3 sezenu za podobnou cenu jako tohle, jen budu mit mnohem vetsi problemy pri shaneni. Kdo dela ten dekoder, kde se to da sehnat?
Anonymous
Sunday 09 January 2005 - 13:30:57
Host
Jukni do AUTOHIFI nebo CAR HIFI časáku tam jsem naąel několik firem který se tim zabývají.Z hlavy to nevim ale večer se ti podívám do toho časáku ted ho nemám u sebe. Nic není ztraceno. Čus. S C U L L Y
Koren
Sunday 09 January 2005 - 17:53:00
Host
Diky za ochotu, prave sem se dival na stranky pixmanie a toho sonaka maji za 5200, v datartu na Smichove jsem ho videl za 8000, to je dobrej rozdil, ne. To radio se mi moc libi, ale kdybys nasel nejakou dobrou variantu, treba bych se ho vzdal . Zitra na to mrknu, diky
Anonymous
Sunday 09 January 2005 - 22:56:22
Host
S C U L L Y . tak jsem ti to zjistil přesně dělá to v praze firma STUALARM, jestli chces nech mi tu email naskenuju ti celou stránku z katalogu a jestli nejsi z prahy tak ti to můľu koupit a poslat stejně se chci do toho krámu taky podívat. Tak zatim. S C U L L Y
Koren
Sunday 09 January 2005 - 23:12:50
Host
Tak to je super, muzes to poslat na Email. V praze jsem skoro porad, takze se tam muzu taky zajit podivat. Kdyz budes mit chvilku tak mi to teda prosim naskenuj. Mohl bych tam vlitnout hned zitra
Uvidime, jak s tim pochodim
Koren
Sunday 09 January 2005 - 23:12:59
Host
Tak to je super, muzes to poslat na Email. V praze jsem skoro porad, takze se tam muzu taky zajit podivat. Kdyz budes mit chvilku tak mi to teda prosim naskenuj. Mohl bych tam vlitnout hned zitra
Uvidime, jak s tim pochodim
Koren
Sunday 09 January 2005 - 23:13:05
Host
Tak to je super, muzes to poslat na Email. V praze jsem skoro porad, takze se tam muzu taky zajit podivat. Kdyz budes mit chvilku tak mi to teda prosim naskenuj. Mohl bych tam vlitnout hned zitra
Uvidime, jak s tim pochodim
Anonymous
Sunday 09 January 2005 - 23:25:28
Host
S C U L L Y. Máą to tam.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2120 sec,0.1572 z toho dotazů.