• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Osvetleni TID
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
xBoletus
Wednesday 05 January 2005 - 14:28:09
Host
Mam problem s TID, mam Astru F, rv96, a po vymene zarovek v TIDU se zacal divne chovat. Drive kdyz jsem pootocil klickem v zapalovani a nebo se TID pripojit na kabel, tak se rozsvitil. Nyni se rozsviti az po zapnuti svetel. Nevite co s tim? &|
klubo
Wednesday 05 January 2005 - 23:01:27
Host
a nemáą staľený osvetení přísprojů?....je to vedle spínače světel a nebo u F aster hodně odchází konektor co je zapájenej v desce TIDu, musí se znova proletovat
xBoletus
Friday 07 January 2005 - 14:14:58
Host
Osvetleni stazeny neni. Drive to svitilo i bez zapnutejch svetel. Ted musim zapnout svetla aby to svitilo. A to neni normalni. Na ten konektor kouknu, ale myslim ze se ani nehybe. Ale zkusim na to kouknout. Jeste nejakej napad?
xBoletus
Thursday 03 February 2005 - 18:02:35
Host
Takze se mi spalilo neco v TIDu, takze to vypada na otazku, nemate nekdo TID pro Astra F & za rozumnou cenu? Diky
Andrej
Friday 04 February 2005 - 12:28:04
Host
Jestli nejsi daleko od Kladna tak to jde opravit take za rozumnou cenu
xBoletus
Friday 04 February 2005 - 15:00:30
Host
Bohuzel jsem z Vysociny, coz je od Kladna dosti daleko (pokud si jeste pamatuju neco ze zemepisu). Mam to tu hozeny u jednoho elekrtonika kterej to na chvili spravil (prepajel spalenej tranzistor), ale bohuzel mi to zase shorelo jak jsem to pripajel. Kdyz jsem mu to prinesl znovu, tak rikal ze by mohl byt spalenej nejakej integrac. A s tim si on uz neporadi. Ale pokud by jsi toho byl schopen poslu to postou. Hodne by mi to pomohlo.
klubo
Friday 04 February 2005 - 15:08:56
Host
kup si na vrakáči za 800
xBoletus
Friday 04 February 2005 - 15:18:22
Host
1. Ani nevim kde jsou.
2. No to bych musel mit jeste nejakej vrakac v okoli.

A to neni jistota, ze kdyz si ho necham poslat postou, tak ze bude fakcit.
klubo
Friday 04 February 2005 - 17:29:27
Host
odkud prosimtě seą ľe tam neni vrakoviątě?
xBoletus
Tuesday 08 February 2005 - 08:32:02
Host
odkud? Ze nejsou? Mozna jsou, ale Astru nemam tak dlouho ze bych nejakej potreboval. Jestli vis, o nejakym tak dej vedet. Protoze ja to nevim.
Ale ta chyba ma mozna spojitost s regulaci svitivosti zarovek, jak je u svetel. Vsiml jsem si ze mi prestalo svitit kolecko na rozsveceni svetel. Tak uvidime. Zkusim to spravit a pak se uvidi.
Neni pro me resenim koupit novej, kdyz mi to vybouchne znova(s nejvetsi pravdepodobnosti).
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1788 sec,0.1303 z toho dotazů.