• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
špatné starty za tepla
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Simir_FM
Tuesday 04 January 2005 - 22:56:11
Host
Za tepla mi moje Očko 2.5TDs nechce chytnout hned. Musím dlouho točit. Aľ tak za 6-15 sekund chytne. Kdyľ je studena tak v poho. ®e prý to můľe dělat dělící hlava na čerpadle. Víte si někdo s tím rady? Díky
Tomas
Monday 17 January 2005 - 12:52:38
Host
Mel jsem uplne stejny problem, nakonec, jelikoz jsem do toho nechtel moc vrazet, na vrakaci mi poradili jednoho tipka co mel stejnej problem a vyresil to. Tak jsem se s nim domluvil, a bylo to cca 2 hodky prace i s projetim. Jelikoz tento motor ma rozvodovy retez, ktery se po case vytaha cca 150k km. Tak mi malinko potocil vacku, cca o vuli retezu a posteloval predvstrik. Nyni to startuje super jak za studena tak za tepla. Jeste musi dost tocit starter, bacha na to, byvaji tam dost vybeha pouzdra ty stoji cca 250 korun vsechny, ale ten starter se strasne blbe vyndava, blbe se povoluje horni sroub . Ten starter jsem si udelal sam, a za to "serizeni" chtel 25O na hodku, tedy celkem jsem za to dal 750 coz si myslim, ze jde oproti tem psanym 85k. JInac u Opla mi rekli at to tam necham, ze nevi co by to mohlo byt a ze budou zkouset vymenovat soucastky. To by mi mohli tam dat novy motor Preji mnoho uspechu.
Anonymous
Tuesday 18 January 2005 - 13:58:54
Host
Nemohl bys mi prosím dát kontakt na toho super borce? Odkud vlastne jsi? Díky moc! Mimochodem já opravuji startéry a altíky. Vlastně vąe co se točí tak kdyby... Díky
Tomas
Wednesday 26 January 2005 - 13:56:10
Host
Jasne napis mi na majla: mailto://omega@klasek.cz
ted mi zacal nejak zlobit ten starter, kdyz o tom tak mluvis. vetsinou rano nebo kdyz prvne ten den jedu, tak otocim klickem a starter zacne tocit az po chvili. co to muze byt? ze by behala nejak spatne kotva? ci co?
Tomas
Wednesday 26 January 2005 - 14:15:20
Host
jo a jsem z Plzne
Anonymous
Thursday 27 January 2005 - 12:50:47
Host
Zkusit přesoustruľit komutator na starteru a omrknout uhlíky.Mely by tam byt 4. Moľná, ľe jeden bude ąpatně dolehat nebo bude krátky. Plzeň je daleko od Frýdku -Místku. Můľeą mi zavolat kdyby sis nevěděl rady na 777/890884 zkusím Ti poradit. Můľe to být i to, ľe Ti ąpatně zaskakuje cívka, bude moľná přidřená, tak ji zkusit namazat. Jo a na kolik procent je asi moľné ľe to blbě chytá za tepla kvůli toho řetězu? Jeątě je varianta dělící hlava na čerpadle, ľe je ąpatna:( Simir_FM
Tomas
Thursday 27 January 2005 - 15:06:32
Host
2 Simir_FM az bude lepsi pocasi a trocha casu tak ten starter jeste vyndam a mrknu na nej, strasne blbe se na nej muze :/ - jinac dik

Zalezi taky podle toho kolik mas najeto. Ten retez a predvstrik fakt pomohl. Jeste chci skocit na sestelovani na elektroniku, aby byl ten predvstrik presnejsi.

jinac to taky muzou byt trysky, ale ty se mi menit zatim nechtelo, tak sem sel do toho retezu, je to nejmin nakladna zalezitost.
Anonymous
Sunday 30 January 2005 - 13:48:44
Host
no nivim jestli je dobre tocit vackama??neni lepsi raci ten retez vymenit??co budes delat az se zase vytaha nedej boze kdyz praskne hm??
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1587 sec,0.1226 z toho dotazů.