• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: ZAfira interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Roletka na Zafiru
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Palko
Thursday 20 April 2006 - 06:18:39 Citovat
Host
Ahojky kamarádi, měli jste někdo rozkuchanou zadní roletku na kufr? Já jsem sehnal roletu která je zachovalá a funkční, bohužel tak o 2,5 cenťáku delší než aby mi vlezla do auta __; . A protože jsem ji doetal lacino tak jako správný čech uvažuju o jejím přizpůsobení rozměru auta. To znamená, že na straně kde je teleskopická (stlačitelná) se ji pokusím kousek fiknout.
Jen se trochu bojím co na mne vyskočí, až ji začnu kuchat....
tom brno
Thursday 20 April 2006 - 22:56:55 Citovat
Host
Caui to je opravdu zvlastni protoze sem se ptal v oplu jestli jsou dva druhy rolet do kufru a rekli mi ze je jen jeden rozmer ja sem ji taky sehnal lacino a je zase o 1,5cm uzsi tak sem to upravil a uz to funguje ale aspon je videt co v Oplu vedi zcela NIC.Kdyby jsi byl od brna tak by sme si je mohli vymenit je mi to fuk ale ja ji mam uzkou a potrebuji sirokou
Anonymní
Friday 21 April 2006 - 06:05:05 Citovat
Host
Ahojky. To, já se dověděl že v roce 2003 udělali nějakou úpravu interiéru vzadu aby byl šírší a tak se stalo že roletka je od té doby trošičku delší. A to jsem se dozvěděl na vrakáči . Další průběh ale neklapnul a poslali mi asi tu delší. Já jsem z Přerova ale ta výměna by šla zrealizovat v příštím týdnu, občas do Brna jezdím a příští pátek by to tak mohlo být..... napiš na sebe kontakt a začátkem týdne se ti ozvu až to budu vědět jistě. Nemá cenu ji kuchat a trápit se pokud by to šlo vyřešit takhle. _;
tom brno
Saturday 22 April 2006 - 22:18:02 Citovat
Host
Tak ten kontakt je 604360587

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1774 sec,0.1406 z toho dotazů.