• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
klimatizace
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Lukas
Tuesday 04 January 2005 - 10:03:00
Host
Zvazuji koupi Astry 1.8 16V z roku 2001, najeto 90.000. Dnes byla na "kontrole vozu pred koupi" v Opel servisu a hlavni nalezena zavada je nefunkcni klimatizace - chybi napln. Strasi me, ze cena za opravu muze byt 10.000 v pripade praskleho chladice klimy nebo az 30.000, pokud by byl vadny kompresor. Je mozne, aby se napln ztratila i jinym zpusobem, nez prasklym chladicem? Pripadne jaka by byla priblizna cena za opravu mimo autorizovany servis? Diky.
radar
Tuesday 04 January 2005 - 10:16:24
Host
kdyľ se klima nepouľívá tak uteče náplň, i v manuálu píąou ľe je třeba to pouątět aspoň 1x mesíčně myslím, jestli to stalo nekde v bazaru pul roku tak se to mohlo klidne stat, asi to chce doplnit a pak posledovat jestli to utika nebo ne
benji
Tuesday 04 January 2005 - 10:27:30
Host
To ľe uteče náplň klima není tak neobvyklý jev, zase tak supertěsné to není, je tam spousta spojů a jinak choulostivých dílů.
Není nic jednoduąąího neľ si klima nechat napustit, dát do toho kontrastní látku a prohlídnout celý systém UV-lampou, jeątě v rámci té kontrolní prohlídky.
Pokud tam někde bude velký únik, tak to poznají snadno.
Pokud to bude utíkat v chladiči, větąinou nemá cenu ho zavařovat, pomůľe to pouze dočasně. Lepąí řeąení je dát chladič nový a budeą mít klid na pár let - cena je odpovídající, asi 10.000,- stojí nový chladič od BOSCHe.
DavidST
Tuesday 04 January 2005 - 10:45:57
Host
Mam VeBe

Stala mi 1mesic v bazaru a po vyzvednuti me klima taky nesla....rikal sem ze na zimu nema cenu investovat do klimatizace...Vlete to snad napravim....Je to taky usla napln...
Ale vypada to jako by ji v Bazaru napln vzali kdyz sem ji tam davl bylo to vse ok &| &|
Napln stoji kolem 1500kc a prace asi 500kc...
Moc klimosku stejnak nepouzivam.....Mam 100konovou 1.6 a kdyz ji zapnu do kopce tak stojim &|
DavidST
Tuesday 04 January 2005 - 10:45:59
Host
Mam VeBe

Stala mi 1mesic v bazaru a po vyzvednuti me klima taky nesla....rikal sem ze na zimu nema cenu investovat do klimatizace...Vlete to snad napravim....Je to taky usla napln...
Ale vypada to jako by ji v Bazaru napln vzali kdyz sem ji tam davl bylo to vse ok &| &|
Napln stoji kolem 1500kc a prace asi 500kc...
Moc klimosku stejnak nepouzivam.....Mam 100konovou 1.6 a kdyz ji zapnu do kopce tak stojim &|
riwal
Tuesday 04 January 2005 - 12:08:10
Host
Jestli seą z Prahy a okolí, tak Ti můľu dohodit soukromníka na klimy - dělá i repasy a rozhodně by to nestálo tolik peněz. Kdyľ tak poąli maila.
NIO
Tuesday 04 January 2005 - 19:57:10
Host
DavidST212.158.131.131 napsal ...
Mam VeBe

Stala mi 1mesic v bazaru a po vyzvednuti me klima taky nesla....rikal sem ze na zimu nema cenu investovat do klimatizace...Vlete to snad napravim....Je to taky usla napln...
Ale vypada to jako by ji v Bazaru napln vzali kdyz sem ji tam davl bylo to vse ok &| &|
Napln stoji kolem 1500kc a prace asi 500kc...
Moc klimosku stejnak nepouzivam.....Mam 100konovou 1.6 a kdyz ji zapnu do kopce tak stojim &|


je to normallni jev ze v zime klima nejde. musel bys ji dat do tepla aby se zresetla jednotka klimy. nebo ji odpojit od baterie.
Anonymous
Tuesday 04 January 2005 - 21:42:48
Host
Diky vsem za rady a doporuceni. Klimu jsme doplnili a dohodli se na nizsi kupni cenu kvuli pripadne oprave v budoucnu (snad nebude potreba). Takze zitra kupuji sveho prvniho Opela, snad se pripojim ke vsem spokojenym uzivatelum.
pr»ka
Friday 18 February 2005 - 20:13:26
Host
Nechtěl jsem otvírat nové téma tak píąu do tohoto.Koupil jsem sprey na čiątění klimy a nový pylový filtr.Nechcu to jen tak nastříkat do otvorů.Chtěl bych přímo na výparník,ale nevím jak se k němu dostanu,kde je.Mám vystříkat i výměník tepla.Co mám vąechno vyčistit.Máte někdo nějaký přesnějąí postup.Ve vectrách uľ se to řeąilo, ale chtělo by to přesněji.Hlavně jak se dostanu k tomu výparníku.Astra G x16xel
dada
Friday 18 February 2005 - 20:47:23
Host
vyndáą kastlik před spolujezdcem, 6ąroubů, uvnitř je takové víčko zacvaklé sponami, odtamtud vyndáą filtr a pěkně tou trubičkou pokropíą výparník, nejdřív to vyluxuj a zkontroluj i filtr jestli nechce vyměnit
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2249 sec,0.1745 z toho dotazů.