• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
neorigo radio-nejde displ a dat.
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
NIO
Thursday 06 April 2006 - 19:19:42 Citovat
Host
Jelikoz jakysi clovek (bad) jinemu dotazovanemu vlakno uzavrel aniz si to poradne precetl co vlastne chtel, tak odpovim touto cestou
Pokud chcete aby po zapnuti neorigo radia sel datum, musi se zajet do servisu aby techem odmazli komunikaci radio-displ, a pak se bude ukazovat datum, nebo se to da u starsich aut jako je Corsa B, Astra F..... propojit dratem a bude to ukazovat datum i pri zapnutem neorigo radiu.

A ted to muzete zase klidne uzavrit.
Tomis
Wednesday 08 November 2006 - 09:33:02 Citovat
Uživatel #786
Registrován: Saturday 01 July 2006 - 19:57:40
Příspěvků: 263
Co se tam propojuje za piny, tusim, ze z radia jdou 4 kably do toho displaye. ktery se teda propoji?

_________________________________________________________________
Opel Omega B Caravan X25DTI - provozovany prevazne na olej
Opel Omega C Caravan 3.0 DTI - BMW M57D30 - r.v. 2003

jo a taky mi zbyl jeste nejaky ten automat na svetla tak kdyby nekdo mel nahodou potrebu, tak dejte vedet.
Marek
Wednesday 08 November 2006 - 10:48:08 Citovat
Host
To by mě taky mooooooooooc zajímalo,manželka pořád prská že když zapne rádio tak na dispeji na tom horním nic nemá a chce to udělat,jak (corsa A ještě jak to udělat aby po každé nemusela ladit rádio,po vypnutí klíčku?Děkuji,děkuji,děkuji....
Martas
Wednesday 08 November 2006 - 10:54:10 Citovat
Host
Marek napsal ...

To by mě taky mooooooooooc zajímalo,manželka pořád prská že když zapne rádio tak na dispeji na tom horním nic nemá a chce to udělat,jak (corsa A ještě jak to udělat aby po každé nemusela ladit rádio,po vypnutí klíčku?Děkuji,děkuji,děkuji....


Na to abys nemusel pokazdy ladit radio ti bude stacit prohledat poradnu, ktery dva draty je potreba prehodit i s obrazkama tam urcite najdes !!!
mates
Wednesday 08 November 2006 - 10:55:31 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
A další varianta je dokoupit k rádiu štekr s káblem (dle typu) a bude to psat název stanic a rds a čísla skladeb u cd.
Ale koštuje asi 1500,- - 3000,-

[ Upraveno Wednesday 08 November 2006 - 10:56:42 ]

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Marek
Wednesday 08 November 2006 - 11:24:38 Citovat
Host
UFFFFFFFFF tak to je palba,no prohledat poradnu,ono tolik času neni,jsem v pracovním nasazení,tak pardon manželka mě ukamenuje,nejlépe někdo kdo to dělal plíííííííís,ale jdu na tu poradnu
Martas
Wednesday 08 November 2006 - 11:30:21 Citovat
Host
Marek napsal ...

UFFFFFFFFF tak to je palba,no prohledat poradnu,ono tolik času neni,jsem v pracovním nasazení,tak pardon manželka mě ukamenuje,nejlépe někdo kdo to dělal plíííííííís,ale jdu na tu poradnu


Napravo je tlacitko Hledej, staci zadat klicove slovo a je to hned ....
omegalukin
Wednesday 08 November 2006 - 20:03:07 Citovat
Host
Marek napsal ...

To by mě taky mooooooooooc zajímalo,manželka pořád prská že když zapne rádio tak na dispeji na tom horním nic nemá a chce to udělat,jak (corsa A ještě jak to udělat aby po každé nemusela ladit rádio,po vypnutí klíčku?Děkuji,děkuji,děkuji....


Pokud ti rádio nedrží paměť stanic a skladeb CD, musíš prohodit červený a žlutý kabel. Některá rádia mají v těchto kabelech pojistky (průhledné), takže stačí když to prohodíš právě u těch pojistek. Jinak např. pro autorádia Sony se dá na Oply dokoupit propojovací konektror. Zkus Odkaz
mates
Thursday 09 November 2006 - 15:10:34 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Než to dám do inzerce, tak to zkusím tady:
zbyl mi z Kenwooda konektor, kterej umožňoval psaní údajů z rádia (RDS, čísla skladeb) na palubní pc. Rád bych ho vyměnil za konektor na Pioneera, tak kdyby někdo měl zájem...

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
JOB
Thursday 09 November 2006 - 15:24:35 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
mates napsal ...

Než to dám do inzerce, tak to zkusím tady:
zbyl mi z Kenwooda konektor, kterej umožňoval psaní údajů z rádia (RDS, čísla skladeb) na palubní pc. Rád bych ho vyměnil za konektor na Pioneera, tak kdyby někdo měl zájem...

No já měl kdysi pionýra a tam moc konektorů nebylo ?lola _;

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1960 sec,0.1506 z toho dotazů.