• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Skratovana antena
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tlumex
Thursday 06 April 2006 - 18:16:09 Citovat
Host
tak uz mam bic ve strese a dokonce pred barakem chytam i BBC _; , ale zacal mi chrastit reproduktor na strane ridice . Prijel sem do firmy kde mi to delali
=> koren orostoval radio a pak vyndal z bocni kapsy tlakomer na gumy ketry tam chrastil sem byl zase jednou za blpca
ALE dneska poprve _;
Tomis
Wednesday 19 April 2006 - 12:45:19 Citovat
Host
Kde je presne ta antena v patych dverich pripojena, predpokladam, ze je to takova ta antnena na skle.
Tlumex
Wednesday 19 April 2006 - 12:55:09 Citovat
Host
kdyz oddelas tapecirung patych dveri tak je tam koax ukonceny v zelene krabicce / to je ten zesilovac/. pak dal sem to nekuchal
Oťas
Wednesday 19 April 2006 - 13:08:08 Citovat
Host
Tlumex napsal ...

tak uz mam bic ve strese a dokonce pred barakem chytam i BBC _; , ale zacal mi chrastit reproduktor na strane ridice . Prijel sem do firmy kde mi to delali
=> koren orostoval radio a pak vyndal z bocni kapsy tlakomer na gumy ketry tam chrastil sem byl zase jednou za blpca
ALE dneska poprve _;

Teda takhle jsem se dlouho nepobavil..... _;
Tomis
Wednesday 08 November 2006 - 09:31:24 Citovat
Uživatel #786
Registrován: Saturday 01 July 2006 - 19:57:40
Příspěvků: 263
Legend napsal ...

Kabel od antény vede od autorádia pod palubní deskou doleva až k přednímu sloupku /dole u nohou řidiče/, tam je spojen konektorem s dalším koaxiálem a pokračuje prahovou lištou až k levému zadnímu světlu, zde je dálší spojovací konektor koaxiálu a odtud dále vede nahoru do levé gumové průchodky do pátých dveří (tohle platí pro modely 94-97) a v pátých dveřích končí v oddělovacím filtru. Nejčastěji se stane, že kabel v praskne v gumové průchodce vedoucí do pátých dveří, to se stalo i mě


Jaxi poznal, ze to tam je praskle, mne to hraje(prijem) taky nejak podivne, 120tka mi driv dravala daleko lepe.

_________________________________________________________________
Opel Omega B Caravan X25DTI - provozovany prevazne na olej
Opel Omega C Caravan 3.0 DTI - BMW M57D30 - r.v. 2003

jo a taky mi zbyl jeste nejaky ten automat na svetla tak kdyby nekdo mel nahodou potrebu, tak dejte vedet.
Anonymní
Monday 05 March 2007 - 20:56:02 Citovat
Host
chlapi,videl jsem i omegu b kombika s antenou provrtanou v bocnim zadnim sklem-kolik jich takhle asi jezdi a v cem je to lepsi????
Yper
Tuesday 06 March 2007 - 08:45:41 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
V ničem, jen je to hezčí na efekt.
Nicméně z hlediska příjmu signálu je vždy nejlepší, když je anténa co nejméně stíněna ze všech možných směrů. Takže obecně lze říci, že anténa nalepená na zadním či předním skle může být stíněna střechou či bočními sloupky. Nejvíce se to pozná v okamžiku, kde je velmi slabý příjem.
Mou oblíbenou stanicí je Olympic, Beat a na Moravě HEY.
S anténou na skle je špatný příjem po D1 už po 15ti km. S bičem na střeše to prodloužilo o dalších 15 km.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
weni
Tuesday 06 March 2007 - 21:05:09 Citovat
Host
já mám omegu B,a anténu nalepenou na čelním skle,nahoře v pravým rohu,takovou mrchu malou,pod ní je zevnitř nalepená škatula která má posílat zesílený signál do rádia. No nevím ale radio hraje tak že za rohem domu se mi ztratí signál... ( To je nějaká nemoc opelù?? Můj předchozí vůz Vectra hrála dobře taky jen max cca 500m od vysílače

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2031 sec,0.1605 z toho dotazů.