• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vibrace při brľdění
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Tomash
Wednesday 25 August 2004 - 09:20:18
Host
Mám VB Caravan, rv 98, 2,0DI. Poslední dobou při brľdění (prudąím, kdyľ je větąí přetíľení) začne auto vibrovat, ale nejde to od brzd, spíą mi to přijde, ľe to jde ze předu od motoru - jako by volný silent bloky. Je to moľný, nebo to dělá něco jinýho? Máte s tím někdo zkuąenost?
Email
riwal
Wednesday 25 August 2004 - 13:48:46
Host
Hází kotouče - vyměnit.
Anonymous
Thursday 26 August 2004 - 10:43:02
Host
kotouče to právě nebudou, to by dělalo hlavně při větąích otáčkách kol, ale tohle se děje, ikdyľ uľ auto skoro stojí a přijde mi to, ľe je to závislý na tom, jak se motor "opře" do káry. Nejhorąí pocit mám, kdyľ dobrľďuju do kříľovatky. Návíc kotouče vypadaj nedávno měněný (auto mám 6 měsíců)a vibruje to tak měsíc.
riwal
Thursday 26 August 2004 - 11:00:49
Host
To ľe byly měněný nic neznamená, záleľí na výrobci, jsou kotouče co házej i nový. Rozhodně je prohlédni. Motorem to nebude, to bude něco na přední nápravě nebo brzdy - jeątě zkus jestli neni volnej třmen.
Anonymous
Friday 27 August 2004 - 09:17:55
Host
Vidím to na ten třmen, ale jak sem psal, auto mám asi půl roku, takľe sem pod ním skoro jeątě neleľel, takľe co je to za třmen? Kde ho hledat, co má za funkci?
ty kotouče to fakt nebudou, největąí vibrace sou při dobrľdění, tak na posledním 1 metru a vibrace úplně kopírujou otáčky motoru, chvíli to i vibruje, neľ se auto při dobrľdění úplně zklidní (do vteřiny po zastavení)
riwal
Friday 27 August 2004 - 10:39:53
Host
Třmen je samotná brzdová čelist ve které jsou pístky a destičky. Nevím jak bych ti to jinak popsal, prostě ta boule na kotouči.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2539 sec,0.2082 z toho dotazů.