• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Rozvodovy řemen 17DTi (ISUZU)
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jagg
Thursday 09 March 2006 - 14:22:26 Citovat
Host
Potřeboval bych vyměnit rozvodový remen, ale v knížce JAK NA TO? jsem se dočetl že se tato výměna může provadět pouze v autorizovaném servise OPEL, kvůli nějakému načasování ventilů, ptal jsem se na to v servise u Zralýho a tam mi bylo řečeno, že se nic takového nedělá, tak nevin jestli si to můžu nechat vyměnit u kamaráda, nebo to DRAZE zaplatit u opla? má s tim někdo nějkou zkušenost. Díky
Ascona
Thursday 09 March 2006 - 14:27:33 Citovat
Host
Co jineho by tam taky napsali.... Sikovny kamarad si s tim poradi
Martas
Thursday 09 March 2006 - 14:29:26 Citovat
Host
Ascona napsal ...
Co jineho by tam taky napsali.... Sikovny kamarad si s tim poradi


A kdyz nebude tak uplne sikovnej a pootoci koleckama tak se ti to maximalne potka ....
Martas
Thursday 09 March 2006 - 14:33:47 Citovat
Host
Do autorizaku s tim nemusis, udela ti to kdejakej automechanik. Pri vymene se s tim nesmi hnout, nebo to musis cely znova sesadit do vymezenych poloh na ktere jsou tam znacky. Zaroven je dobry menit nejenom remen ale i kladky a podle najetych kilometru i vodni pumpu.

Ale jestli jsi to nikdy nedelal neni dobry pokouset osud, i svepomocna oprava potkanyho motoru je financne mnohem narocnejsi nez jen ty rozvody.
JT
Thursday 09 March 2006 - 14:34:25 Citovat
Host
Musíš nastavit 1. píst do horní úvratě a natočít vačky 1 válce nahoru. Jsou tam i rysky na kole od kliky
Jagg
Thursday 09 March 2006 - 14:56:51 Citovat
Host
Měnil jsem rozvody u astry F 17td(50KW), ale právě že v tý knížce jsou popsaný všecny motory ale pouze u tadytoho typu je napsáno že se mám obrátit na autorizovaný servis, zjistil jsem že tenhle motor nemá automatický hydrauliký zvedání ventilů, jako oplacký motory, ale měli by se tam dávat nějaký podložky pod vahadla tak nevin jestli tím nemysleli nahodou tohle nastavování
marcel
Tuesday 11 April 2006 - 19:48:56 Citovat
Host
Jagg napsal ...

Potřeboval bych vyměnit rozvodový remen, ale v knížce JAK NA TO? jsem se dočetl že se tato výměna může provadět pouze v autorizovaném servise OPEL, kvůli nějakému načasování ventilů, ptal jsem se na to v servise u Zralýho a tam mi bylo řečeno, že se nic takového nedělá, tak nevin jestli si to můžu nechat vyměnit u kamaráda, nebo to DRAZE zaplatit u opla? má s tim někdo nějkou zkušenost. Díky

marcel
Tuesday 11 April 2006 - 19:50:41 Citovat
Host
mam problems motorem 1.7 turbo disel jeto isuzu
JOB
Tuesday 11 April 2006 - 20:43:16 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
marcel napsal ...

mam problems motorem 1.7 turbo disel jeto isuzu

hmm, a jakej problém bys nám neřek ? __;

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Gizmo_CZ
Wednesday 19 April 2006 - 20:35:29 Citovat
Host
marcel napsal ...

mam problems motorem 1.7 turbo disel jeto isuzu


Tak tohle jsem řešil minule, taky jsem měl problém!

Nakonec se ukázalo že "problém" byl mezi volantem a sedadlem!! __;

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1430 sec,0.1107 z toho dotazů.