• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
rucni brzda na veBE?
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
fist
Wednesday 25 August 2004 - 09:14:24
Host
Ahoj, setkal jsem se se zajimavym ukazem. Nez se k nemu dostanu, tak vam popisu jak jsem se k tomu vubec dostal. Byl jsem o vikednu na slovensku. A asi 2x za tu cestu se mi stalo, ze po pribrzdeni a uvolneni brzdoveho (nozniho) pedalu zacalo neco klepat v zadu, tak jak se tocilo kolo, kdyz jsem opetovne seslapl brzdovy pedal a uvolnil tak to klepani zmizelo. Rikal jsem si, ze snad uvolneny trmen, nebo mozna neco s rucni brzdou (protoze se mi pravidelne stava, ze kdyz za jizdy potahnu rucni brzdu, tak jak to zacina brzdit, tak se mezitim ozve poradna rana, pri brzdeni nozni se do nedeje.) Tak jsem doleji domu, zvednu zadek auta, sundam kolo, zatahnu rucni brzdu naplno a otacim kolem, k memu prekvapeni je tam vule tak 5-10 cm na okraji 15' kola. Vypada to ze je na pruzine, protoze se to vraci, ale za mezemi vule je to poradne zabrzdene. Druhe kolo totez. Na webu jsem cetl, ze vebe ma v zadu kotouce (i ta moje) a v nich je buben pro rucni brzdu, ale budec nechapu jak funguje.

Prosim poraddte:
1) funci rucni brzdy a zdali je takove chovani normalni
2) co mi to muze klepat pri pribrzdeni ....

Dekuji fist
Anonymous
Wednesday 25 August 2004 - 09:19:16
Host
ta rány při přibrzdění ručkou se mě ozývá taky ,klepat ti můľou ąpatné kotouče..
riwal
Wednesday 25 August 2004 - 13:52:45
Host
V tom malém bubnu jsou pakny ruční brzdy - jelikoľ se nepouľívají za jízdy, zarezne to a pak to nebrzdí a jestli si to zkusil za jízdy a ozvala se rána, můľe být ta pakna utrľená. Takľe shodit náboj a pakny vyměnit - jediné řeąení. Uľ jsem to absolvoval a není to problém.
Q
Wednesday 25 August 2004 - 19:00:00
Host
teda riwale riwale. to cos ted napsal to je pekna volovina.jakej naboj?? co si s tim pomuze?? Dela to kazda vebe co ma kotouce.
riwal
Thursday 26 August 2004 - 07:10:02
Host
Kotoucče ano, ale ručka je čelis»ová v malym bubnu. Ale jinak voloviny píąu normálně.
riwal
Thursday 26 August 2004 - 07:14:25
Host
Kotoucče ano, ale ručka je čelis»ová v malym bubnu. Ale jinak voloviny píąu normálně.
riwal
Thursday 26 August 2004 - 07:15:36
Host
A jeątě k tomu dvakrát.
Lib
Monday 30 August 2004 - 16:10:36
Host
jo riwi ma recht, rucka je bubnova a jelikoz se umi pekne oplacat sajrajtem, tak muze dat peknou ranu. Me teda da vzdycky poradnou slupku, cimz se na chvilu bloknou kola, pak se to uvolni, ohobluje a uz to dokaze bolknou kola tak max na pisku/snehu. Obcasny susteni muze byt slyset od kotoucu kdyz to dyl stoji na miste (staci 5-6 dni, v desti i krats) pac to voleze rez. Manual rika ze cas od casu mate ujet par set metru se zatazenou ruckou, jen tak ze srandy to tam neni
new
Wednesday 22 September 2004 - 13:33:16
Host
&|
NIO
Wednesday 22 September 2004 - 20:04:39
Host
tak trochu osvety k rucce. dela to kazda i uplne nova. je to nespravnym ulozenim paken ktere je vyrobni vadou. Vzdy to bouchne. Pokud pojedes dopredu a zatahnes bouchne to ale pokud nebudes couvat tak to pri jizde dopredu uz nikdy neudela. jen do doby nez budes brzdit pri couvani.NEJDE TO OPRAVIT !!!!!! tak se o to ani nesnaz.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2807 sec,0.2312 z toho dotazů.