• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
"rantl" na brzdových kotoučích
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
ttoommaass
Thursday 23 March 2006 - 15:40:25 Citovat
Host
Už jsem opět tu a řeším problém.

Vyměnil jsem přední brzdy (kotouče, destičky, čidla a gumová pouzdra v čelistech). Vše GM. Vectra B, X20XEV

Brzdí to solidně, leč na kotoučích je rezatý rantl, od toho, jak tam asi nedoléhá destička. Rantl má cca 1cm. Od výměny je to cca 2000km.

Mechanik (autoservis Halva, Praha 9) tvrdí, že si to musí sednout. No, nevím, není to moc dlouhá doba? Občas na to docela dupnu, a po tolika kilometrech by brzdy měli být už sedlé dokonale, ne?

Co vy na to? Nemůže to být ještě něčím jiným? Před výměnou jsem rantl neměl, tedy ne takový (cca 2mm)

Díky moc

Tom
qpc
Thursday 23 March 2006 - 16:28:19 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
centimetr je celkem dost,obyčejně desky nedoléhaj na vnější 1-2mm.Nemáš tam nějaké menší destičky?Asi by to chtělo sundat kolo a kouknout kde maj destičky hranu a hned uvidíš jak velkej rantl by měl bejt.Nicméně po těch najetejch kilometrech už by to sednou mělo

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


NIO
Thursday 23 March 2006 - 16:53:51 Citovat
Host
jj priklanim se k poredchozi odpovedi. bud ti tam dali jine desticky nebo jine kotouce. a nebo jsou spatne nasazene. nekteri mechanici kdyz vidi rantl tak i nove desticky sikmo obrousi po delsi strane a to je pak pricinou toho co ti to dela. normalne se ztrhavaji jen nabehove casti.
ttoommaass
Thursday 23 March 2006 - 17:01:26 Citovat
Host
No, jelikož jsem koupil desky a kotouče v sadě od Opelu, tak by to mělo být v pohodě.

Hmmm?

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1683 sec,0.1378 z toho dotazů.