• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
porucha automatu
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Martin
Thursday 02 March 2006 - 10:32:49 Citovat
Host
Mám omegu 2.5TD automat r.v.1998,když při jízdě dám nohu z plynu a po chvilce opět přidám plyn auto cukne a na palubce mi problikne oranžová kontrolka elektro.Závada se začíná častěji opakovat,někdy se stane jakoby automat vyřadil a musím vícekrát sešlápnout plyn,aby naskočil.Nevíte,v čem je problém?Děkuji za odpověd
Vodník
Thursday 02 March 2006 - 21:23:14 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Víš určitě, že je to převodovkou? Nemůže to být palivové čerpadlo... například...?
Rob 2
Thursday 02 March 2006 - 21:47:42 Citovat
Host
Martin: Poruchu AT napíše pal. PC jako "aut. getriebe" (to bude zase keců kvůli němčině ). Pokud Ti problikává kontrolka elektroniky motoru, osobně bych hledal zde. PS: Už se mi stalo, že mi AT "lehla" po přejezdu nerovnosti. Zařadila se "3-ka" pro dojezd. Po resetu (opětovném nastartování) vše OK (ťuk, ťuk)
Martin
Tuesday 07 March 2006 - 11:33:31 Citovat
Host
Díky za odpověd,pal.PC mi žádnou chybu nehlásí,zajedu do servisu na počítač a uvidim,jestli něco zjistí
Luke
Saturday 11 March 2006 - 20:58:47 Citovat
Host
A máš tam správnou hladinu dextronu? Pokud to neni správně nacucaný tak se to chová všelijak, automaty sou na to dost citlivý, někdy stačí dolít deci oleje a jede to jak zamlada, aspoň u mě.
Rob 2
Sunday 12 March 2006 - 11:18:54 Citovat
Host
Luke: No, to až tak vážně nemyslíš, že? Deci v těch cca 8-mi litrech (+ - jak u kterého) nepoznáš. Přiznám se, že jsem jednou poztrácel kapalinu (Ford) do té míry, že jsem dojel v kopci. Dolil jsem cca 3 litry, než byla hladina na patřičné úrovni. PS: Víš, že některé AT mají měrku (pokud ji mají!) rozdělenu na kapalinu chladnou a ohřátou? Při tom objemu je nárust s teplotou docela značný. Konkrétně Suzuki Vitara takto dělenou měrku má. Takže deci neberu.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2098 sec,0.1666 z toho dotazů.