• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Radio Philips CAR 400
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Karel VB 2.0
Saturday 24 February 2007 - 18:13:50 Citovat
Host
Mohl bych někoho poprosit o ten prográmek na kód rádia? Nebo jestli by mi někdo mohl ten kód vygenerovat? Moc díky. Email
stavik
Saturday 24 February 2007 - 22:53:42 Citovat
Host
Karel VB 2.0 napsal ...

Mohl bych někoho poprosit o ten prográmek na kód rádia? Nebo jestli by mi někdo mohl ten kód vygenerovat? Moc díky. Email


Pokud mas Philips tak kod nevygenerujes pomoci toho programu.l
Karel VB 2.0
Monday 26 February 2007 - 06:09:45 Citovat
Host
Takže jediná možnost je opravdu jen servis? Díky. Karel
Martas
Monday 26 February 2007 - 06:40:43 Citovat
Host
Karel VB 2.0 napsal ...

Takže jediná možnost je opravdu jen servis? Díky. Karel


Pokud me se tyce, odpoved zni ANO Philips CAR 400 ti "odblokuji" pouze v servisu.
Kod se da vygenerovat podle vyrobniho cisla na Balupunkt CAR 300 a Blaupunkt CAR 400, ne vsak na Philips.

Uz jsem to psal nekolikrate v jinych vlaknech - na internetu lze najit jakysi SW pro Philips CAR 400, ale vsude se jen doctes ze ho kde kdo ma ale ze ho jeste nezkousel, muj nazor je ze dopadl uplne stejne jako ja a jen to nechce priznat tj. ze se mu s nim stejne jako me nepodarilo udelat vubec nic ! Vstupni data jsou v hexadecimalnim kodu a navic pocet znaku nesouhlasi ze zadnym udajem na radiu, takze opravdu nevim co to ma delat ani co to dela a ani pri vkladani libovolnych znaku jsem z nej zadny 4 mistny pouzitelny kod nevymamil.
Karel VB 2.0
Saturday 17 March 2007 - 20:30:00 Citovat
Host
Ještě prosba. Kód na rádio jsem konečně sehnal u původního majitele, ale nastal další problém. Podle návodu (podržet tlačítko AS a zapnout.....) na jiném vlákně jsem zkoušel zadat kód, resp. čísla, která jsem našel na velkém techničáku připsána tužkou. Teď, když mám kód, mi ale rádio píše 7 SAFE a nechce mi naskočit _ _ _ _ CODE. Neví někdo co s tím? Dodávám, že jde o rádio Philips Car 400. Pokud někdo má i manuál k tomuto rádiu a poslal by mi hona mejl Email budu mu velmi vděčný. S díky karel
Martas
Saturday 17 March 2007 - 20:35:21 Citovat
Host
AS + Zapnuti je az druhy krok ...

Zapnout zapalovani
Radio napise SAFE
Vypnout radio
Zmacknout AS a soucasne zapnout radio
Tlacitky 1 - 4 pro volbu stanice namackat kod (1 na prvni cislo 2 na druhe ..... a co zmacknuti to o jedno cislo vic)
Po zadani kodu na 3 vteriny zmacknout AS az to pipne
RE
Sunday 18 March 2007 - 15:39:59 Citovat
Host
Přesně tak to dělám, ale nechce mi naskočit to _ _ _ _ CODE. Předtím jsem to tam měl. Teď není možné zadávat čísla z kódu.:-(
kory
Saturday 19 April 2008 - 22:28:31 Citovat
Host
Má ještě někdo ten manuál na Car 400?Mohl by mi ho poslat?email:korytmi@seznam.cz díky
Anonymní
Saturday 23 May 2009 - 11:09:10 Citovat
Host
HANYS.4 napsal ...

Papír/// Nedávno sem čet že máš českej návod na CAR400 mohl bys poslat?Prosím.

Lumík&Omík
Sunday 24 May 2009 - 21:48:16 Citovat
Host
čím dále se vzdaluješ od pokusu 10 tim déle musíš čekat než se ti objeví _ _ _ _ CODE takže z 10 na 9 třeba minutka a pak třeba hodinka. Je to kvůli bezpečnosti
Takže prostě počkej a pak opětuj

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1549 sec,0.1242 z toho dotazů.