• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
cire svetlomety na VeBe
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
AlienD
Sunday 12 December 2004 - 18:41:47
Host
no, ale podle ceho??
benji
Sunday 12 December 2004 - 19:44:48
Host
Na to jsou tady větąí odborníci neľ já, zkus počkat, aľ se tady objeví Nio nebo Andrej, moľná i jiní - řeknou ti, co s tím.
aaa
Sunday 12 December 2004 - 20:44:29
Host
Riwal to má také takhle překopané.Na 100% jsou obě H7...
riwal
Sunday 12 December 2004 - 20:47:12
Host
Výměna konektorů - 98 neměla čirou optiku, takľe to tam někdo na pasoval a důsledek se dostavil. Kdyľ tak počkej na LarryE - ten to řeąil a bude vědět co s tím. Maila na něj najdeą v členech klubu.
Tomash
Monday 13 December 2004 - 11:05:38
Host
Já mám taky čirou optiku na VB 98, ale dával jsem to tam sám. Koupil jsem bouračku, obě světla byly v pr..., takľe jsem koupil rovnou čirou optiku. Liąí se jednak konektorem, natáčecíma motorkama optiky, částečně zdrojema a bylo potřeba i trochu doladit blatník.
1-Konektory jsem pouľil ze starých světel a přiletoval drátky s obyč plochýma konektorama a bylo po problému.
2-Motorky jsem taky pouľil ze starý optiky, ale jeden ąel pouze vsadit a nejde s ním pootočit-zajistit, ale celkem to stačí. Pro druhej jsem musel upravit i světlo - vyříznout nový zářezy pro vsazení, ale taky to ąlo. Určitě to není ideální řeąení, ale funkci to plní, optiku naklápěj.
3-Zdroje jsem musel dokoupit, konkrétně ty H7, 2x.
4-Blatník se musí upravit jenom lehce, musí se odtříhnout nebo ohnout "poutko", do kterýho dosedá blikač světlometu. Z venčí není vidět, ale je riziko větąí koroze poruąením laku.
Co se týče svícení, mám podobný problém, ale ta tma v prostředku je uľ minimální-světla jsem totiľ vypodloľil. Mělo by to jít i částečně dolatit seřizovacím ąroubem optiky, myslím, ľe je to ten krajní. účinnost asi nic moc, ale moc to odzkouąeno nemám. Taky nemůľu srovnávat jak svítí obyč a čirá optika, ale kdyľ se to povede seřídit, bude čirá určitě lepąí.
AlienD
Monday 13 December 2004 - 21:10:02
Host
heureeeeeka!!! H1cky jsem hodil do pr...., nasadil H7cky co tam patri a je to "rozdil, ktery vidite!"
ted vidim na mezich travu rust, doted jsem jezdil v podstate potme...
Anonymous
Thursday 16 December 2004 - 12:40:18
Host
nevíte za kolik se daj sehnat ty motorky naklápění na vrakárně,na ty čirý světla? zatím jezdím bez nich:-)dík
LarryE
Thursday 16 December 2004 - 12:45:32
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
kolem 500-700 kč/ks

LarryE
Chibama se človjek učý
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1277 sec,0.1014 z toho dotazů.