• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
rádio originál
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Sportler
Saturday 04 February 2006 - 17:24:19 Citovat
Host
Potrebujem vybrať rádio / s CD /. Nemám ku nemu žiaden číselný kód a neviem že keď ho odpojím od elektriky, tak či po nasledovnom zapojení nebude pýtať code a ja budem v háji.Niekto tu písal že sa dá kódovanie vypnúť tak že podržím tlačitko AS počas vypnínania, stále držať, a opäť zapnúť a držať cca 5 sec. Tak sa to buď vypne a opakovane zapne. Ja som to skúsil a mne tam vždy urobí TÚT a naskočia na display 4 pomlčky / - - - - /. Tak neviem či to skúsiť odpojiť alebo nechať tak. Je to orig. rádio: Delco Electronics CDR500. Dík za radu.

VB97 Caravan Di16V_X20DTL
Martas
Saturday 04 February 2006 - 18:52:45 Citovat
Host
Jde vypnout ale musis zadat ten kod .....
prtka
Sunday 05 February 2006 - 06:55:30 Citovat
Host
Martas...chtěl jsem odpovědět už včera...ale v tom návodě je to popsané asi pro inteligentnější než jsem já...pochopil jsem to tak,že když máš zadaný kod a rádio hraje...tak vlastně,když kodování opakuješ,tak to vypneš...jinak nevím...tudíž vlastně ten kod musíš znát...jinak by to mohl odkodovat kde ,kdo...chápal jsem to dobře

<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Ne úno 05 2006, 07:14 ]</span>
Martas
Sunday 05 February 2006 - 07:57:09 Citovat
Host
Postup je presne popsanej v manualu treba k CDR500 kterej je tu ke stazeni, ale samo je to jak pises, vypnout "blokovani" radia bez znalosti kodu to by nemelo cenu ho nejak zabezpecovat.
macil
Sunday 05 February 2006 - 19:58:28 Citovat
Host
Len tak mimochodom: To či je kód aktívovaný poznáš podľa toho, že pri vypnutom rádiu bliká na pravej strane, pod nápisom CODE červená LED a pri zapnutí rádia sa na chvíľu na displeji objaví nápis CODE. Ja, keď som kúpil svoju Astru, rádio malo deaktivovaný kód, takže som ho mohol odpájať a zapájať až doblba.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1985 sec,0.1601 z toho dotazů.