• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Louže Fridexu pod nohama řidiče
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JOB
Saturday 04 February 2006 - 07:18:38 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
No jen k tomu co říká prťka: moje včerejší zkušenost s autorizákem:byl jsem tam kupovat nějaký prkotiny a krom toho se ptám na carpass jestli ho opravdu potřebuju k aktivaci novýho ovladače centrálku.Samozřejmě že ho potřebujete stojí to 1000,- (zjištění kódu) a budete to potřebovat ke všem úkonům,např až se vám vybije baterka tak budete muset všechno znova naprogramovat.Já jí říkám ,myslíte rádio, né prej všechno. Takže doufám že se mi nevybije Podle nich bych musel snad dělat i zbíhavost.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

pepik
Saturday 04 February 2006 - 07:46:53 Citovat
Host
Tak to nee že by mě totok. Ono to je na delší povídani. V OV mě čidtily odtoky nějakým OPEL drátem. A ze poku to nepomuže ta že to musijo rozebrat.
Estě před Ostravou to bylo ve Škoda saluunu kde mě prováděly kontrolu tlaku a naplnily klimu, páč byla prázdna.
Koukaly ze tak mlade auto taková zavada.
A v tu dobu jsem to auto koupil. To je zhrauba vse ale napsano od konce na zacatek.
Totiž při koupi klima fungovala, ale postupem času us nee.
A a výdechu uvnitř jsem slyšel zvuk jako by nekdo cucal vzduch s láhve.
To je jedno. Pořád to kape. Prej u v nitř tunelu jsou 2 rozvody Teplo a klima no a stoho ta voda vznika. Tak me to řekly vsude. Koukal jsem na to sám ale nic jsem nenasel,
pepik
Saturday 04 February 2006 - 07:54:02 Citovat
Host
Jinak skusenost s autorizákem dobra. Skoda saluun za 2 hodky + napl do klimy 800,-
OV za 2 hodky co mě to čistily taky dobry. Jenom OPEL OLOMOC me špetku podráždil.
Tu u Nas v RENAULTU me dělaly defent do OPLA a super, etě levnějsí nez jakej si buk s Opavska co to delá doma na koleně.
Jen mám prostě mokro ve voze, když pracuje klima.
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno So úno 04 2006, 07:55 ]</span>
prtka
Saturday 04 February 2006 - 08:19:21 Citovat
Host
Pepiku...no jak bych to řekl...no že po přečtení tvých posledních přízpěvků,jsem se poránu dobře pobavil takže dík
Gary
Saturday 04 February 2006 - 16:06:19 Citovat
Host
Pánové,kdo máte v autě klimu jako já tak se musí při výměně kabinového filtru řádně utěsnit silikonem víko filtru.Jinak kondenzát teče sousedovi na nohy.Ještě k tomu úbytku média v klimatizaci,u oplu to děká plnicí ventilek.Jeho dosedací plocha zoksiduje a je třeba dotáhnout nebo vyměnit při čištění média.Ventilek stojí asi 10kč.Můj mechanik na klimu je šikovnej a hlavně ví co dělá.Klima bez problémů.
Golem
Tuesday 14 February 2006 - 21:47:21 Citovat
Host
Takže k původnímu problému: nakonec to byl gumový o-kroužek vstupu do výměníku topení, který je zajištěn sponou. Akorát jsem musel rozebrat "půl auta" abych se k tomu dostal. Takže děkuji všem odborníkům. _s103

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1432 sec,0.1151 z toho dotazů.