• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
automat řadí pozdě-2,5TD
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Míla
Tuesday 24 January 2006 - 22:43:10 Citovat
Host
Zdravim pánové mám problém,můžete mi prosím odpovědět při jaké rychlosti vám řadí 3ku?1a2 je v poho ale 3ka tam padá nějak pozdě i když mám málo přidáno,někdy až v 60km\h,4ka asi v 75km\h.A další věc která mě sere "nejde podřadit ručně,jenom 1ka,když dám třeba v 60ti 3ku tak auto jede dál jako na neutrál,to samé je s 2kou,a když už jedu 30km\h a dám 1ku tak začnu brzdit
motorem.Díky moc za jakékoli rady."olej+filtr v automatu je nový,žádná změna. Volič je taky Ok,na diagnostice žádná
chyba .
mates
Wednesday 25 January 2006 - 09:17:05 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Hmmm...to je divný...já když jedu 80 z kopca dolu a prdnu tam 3, tak cítím, jak to začne brzdit motorem...to stejný 2 a 1.
A v kolika to řadí kterej kvalt nevím, páč to nesleduju, ale kouknu se... Stejně si myslí, že ale bude rozdíl mezi řazením u benzínu a nafty, a taky jestli je rovinka, skopec, dokopec...

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Rob 2
Wednesday 25 January 2006 - 20:12:06 Citovat
Host
Míla: Při rychlosti (lehká noha!) 75km/h uzamyká Locat. A to jak při voliči na "3", tak "4". Nevím, jaké zkušenosti máš s AG (prosím(!), neber jako útok na Tebe) ale uzamčení HDM může být považováno za řazení, což není, byť tak může vypadat.. Jak mi padají jednotlivé rychlosti jsem nesledoval, ale u Locat jsem si jistý.
Míla
Wednesday 25 January 2006 - 20:39:37 Citovat
Host
Zkušenosti s automatem moc nemám, manuální skříně normálně opravuju ale tohle je jiná "pakárna".A hlavně nikdy neni zaručen úspěch.Nevíte někdo kde seženu tenhle typ skříně v řezu s popisem?Docel by mi to pomohlo mám ještě jednu na díly,ta jela jen na zimní režim,tak bych zkusil 2 v jednom.A k tomu voliči mám další postřeh,při zařazené 3ce na páce tam vůbec nepadne-jenom 1ka a 2ka.Nechci to rozebírat dokud si nebudu jistej že to nedělá elektrika.Za jakékoli odpovědi moc děkuji Miloš.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2430 sec,0.2011 z toho dotazů.