• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Induktivní impulsní čidlo
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Anonymous
Thursday 02 December 2004 - 16:48:05
Host
Mám dotaz, při chladným motru se mi občas na chvilku roľne diagnostika. Při teplým to neudělá. Po vyblikání registru závad sem zjistil ľe to je kód 31 - induktivní impulsní čidlo - ľádný signál o počtu otáček. Musím přiznat ľe s toho nejsu zrovna dvakrát moudrej . Auto se chová normálně, aspoň mi tak připadá. Potřeboval bich vědět kde ho najdu a kolik to tak stojí. Jo abich nezapoměl, auto je VA C20ne. Předem dík za vaąe rady.
Andrej
Thursday 02 December 2004 - 19:25:24
Host
Stoji 1500 novy u Bosch dealeru (nebo o par stovek vic u oplu), nebo za 600 u mne (se zarukou), nicmene temer urcite to tvoje bude v poradku. Kod 31 se rozsviti vzdy kdyz mas zastaveny motor (nejsou zadne impulzy), a kdyby opravdu za studena cidlo nedalo signal, tak by motor chcipnul. Ale mozne je vsechno - videl jsem par cidel, ktere prave za studena blbly tim zpusobem, ze signal sice byl pritomen, ale jeho amplituda byla nizsi nez je norma...
Anonymous
Thursday 02 December 2004 - 19:34:09
Host
To bi mohlo bejt vono, párkrát se mi uľ stalo ľe mi kára za studena chcípla. Dík za odpověď. Kdyľ sem naposledy kontroloval registr po výměně přebíjejícího altiku tak to bilo vąe OK. Ovąem to bilo na jaře. Jeątě mi prosím poraď kde ho na motoru najdu. Dík.
Anonymous
Thursday 02 December 2004 - 20:31:04
Host
Zepredu vedle remenice na klik. hr.
Andrej
NIO
Thursday 02 December 2004 - 22:42:11
Host
Anonymous160.218.40.140 napsal ...
Zepredu vedle remenice na klik. hr.
Andrej


a co treba zezadu za remenici ??
Anonymous
Thursday 02 December 2004 - 23:16:15
Host
2NIO:

podstata stejna, zalezi na uhlu pohledu

Andrej
Anonymous
Friday 03 December 2004 - 13:57:15
Host
To je sluąná nabídka, kde na tebe seľenu kontakt a hlavně jestli bis bil ochoten mi ho případně poslat na dobírku. Nerad bich nechal to co uąetřím v kapse prodejců ľivotadárné ą»ávičky pro naąe mazlíky.
Praetor
Friday 03 December 2004 - 20:59:43
Host
hele, co ti udelal ypsilon? kazdopadne to muselo bejt neco hroznyho, gdyz ho takhle ignorujes
Andrej
Saturday 04 December 2004 - 09:44:15
Host
Tel na mne je 777188841, zbytek se domluvime
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2152 sec,0.1809 z toho dotazů.