• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
otevírání kufru
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tomish
Monday 04 September 2006 - 17:21:14 Citovat
Host
Zdarec,
nedá se nějak podělat otevírání kufru u Omegy C/2000, v návodu je publikováno že se dá otevřít pouze klíčem na dálku nebo z interiéru tlačítkem na palubní desce. Obojí však nefunguje pokud běží motor. Tzn. pokud je nastartováno tak se prostě do kufur nedostanu a pokaždé musím vypnout motor. Dá se to nějak řešit?? díky a čau
m.a.x.i.m.u.s
Monday 04 September 2006 - 17:34:10 Citovat
Host
Tak tohle by mě zajímalo taky.
Marek
Monday 04 September 2006 - 17:44:37 Citovat
Host
Ahoj, taky mám tento problém a přemýšlel jsem, že se asi po zastrčení klíčku od toho tlačítka odpojí napájení, takže to nefunguje. Asi bych zkusil přivést tam třeba plus z kontaktu na kontrolku zatažení ruční brzdy-při vytaženým klíčku by to fungovalo normálně a při nastartovaným motoru jen pokud by byla zatažená ručka. Přivést tam plus natrvalo nechci, protože aby mi pak za jízdy nějakej blbec zmáčkl ten čudlík a otevřel se mi kufr by bylo fakt blbý. Jen jsem ještě nějak neměl čas to realizovat a ani si nejsem jistej, jestli to takhle jednoduše půjde:-) Jestli má někdo zkušenost, tak budu rád když se podělí. Tak zatím čauec.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1239 sec,0.0994 z toho dotazů.