• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zafira - svícení
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
tom zafira
Sunday 22 January 2006 - 00:30:37 Citovat
Host
A Hlavne kdyz chces radit tak rad FUNDOVANE cetl jsem to cely a ma to SEST stran a o tech svetlech ani zminka tak jinak diky za radu
prtka
Sunday 22 January 2006 - 07:36:30 Citovat
Host
Pánové...vemu to svícení z druhé strany...není třeba se tu urážet ,jak nějaké báby...že ano nejsme cimprlíni Palic se objetoval za všechny VeBe...a zjistil to...já se objetoval za Géčka a zjistil to taky....Tome ,tak se hecni...kuchni to u Žirafy...a bude vymalováno myslím,že omegy to taky nemaj zjištěný...neb se nikdo nenašel aby ohnul ten línéj hrb tím se samo nechci dotknout těch co to měli ,taky rozdělaný kromě nás dvou....ale teď si nevzpomenu,tak se jim omlouvám...a samo taky těch co si na to netroufnou...ale holt pokud se někdo neobětuje,tak se to vědět nebude...nezapomínejte,že 99% věcí co se tu radí je z našich zkušeností,co se komu přihodili a musel se do toho pustit a tím se ochytřit no a teď máte možnost mi napsat ,že jsem blbec na druhou stejně to co jsem napsal je holý fakt a pokud se někdo pro jiné neobětuje,tak to prostě nebude
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Ne led 22 2006, 07:40 ]</span>

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1468 sec,0.1233 z toho dotazů.