• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jak na údrľbu předních sedaček, promazání, vrľou... VB 98
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
HOUSiK
Monday 29 November 2004 - 16:36:13
Host
Hola ve spolek, začala mi vrzat ve VB 98 řidičova sedačka na nerovnostech. Nevíte někdo prosím, jak se dá sedačka vymontovat, promazat, dotáhnout ąrouby atd?
Lib
Monday 29 November 2004 - 16:39:23
Host
mnoo vymontovat se da, ale je tam trosku zaludnost v katapultu (aneb pyrotechnicke predpinace pasu) a popr. v bocnich airbagach (ale to bude asi jen konektor).
NIO
Monday 29 November 2004 - 20:04:40
Host
HOUSiK napsal ...
Hola ve spolek, začala mi vrzat ve VB 98 řidičova sedačka na nerovnostech. Nevíte někdo prosím, jak se dá sedačka vymontovat, promazat, dotáhnout ąrouby atd?


nemusis ji demontovat. vrze zvedak.
vyzvedni sedak az nahoru pak jdi dozadu a prostrikni zvedaci mechaniku vpravo u tunelu. a bude po vrzani.
HOUSiK
Tuesday 30 November 2004 - 11:29:56
Host
Díky chlapi - Nio, to bude asi ono, zkusím a dám vědět, jak to dopadlo.
fist
Wednesday 01 December 2004 - 01:14:02
Host
Ja mam neco podobneho, prostrikal sem vse ok, nevrze. Ale! Kdyz ji spustim az dolu a sednu do ni, zapru se rukama o volant a zatlacim rameny do operadla, tak mi chodi cca 0.5cm nahoru a dolu. Je nekde vychozena, nebo kyho vyra. Pokud ji vytahnu az nahoru je vse ok. Nejvice je to ale znat na nerovnostech, skacu na sedacce i se sedackou netusite jak ji dotahnout pls?
Honza K.
Wednesday 01 December 2004 - 03:01:38
Host
Čau! Mě vrzala taky, nejdřív to spravil Konkor, měsíc na to COčko . Pod spodnim koncem opěradla prdlá trubka ve sváru, ale to uľ byl znát pohyb sedáku vůči opěradlu. Mimochodem - na co ľe jsou ty dráty vespod? Myslel jsem, ľe katapult je v MIGu 21.

Mějte se, Honza K., X16XEL
Papír
Wednesday 01 December 2004 - 13:38:51
Host
Vyndat sedačku je tak na 5 min. To co ti tam vrľe je zvedák.
Koukni pod sedačku a tam vede kabel. Na sedačce je umístěná černá spojka cca 7 -10 cm Tu vysuň a na ní najdeą červenou pojistku. Tu taky vysuň a kabel se rozdělí. Na konci kolejnic je sedačka ukotvená. 2x ąroub, je to na hvězdičku. Sedadlo se pak dá vyndat, ale pouze s pásem. Odstranit ho je zbytečný. Celé vyndavání je ale akorát ztráta času. Promazat se to dá i v autě. Vysuň sedačku co nejvýąe a pak stříkej. Doporučuji WD40
Tomáą
Tuesday 07 December 2004 - 21:58:40
Host
Jeľią, chlapi, fakt dííík, lidi, uľ měsíc se kolem toho auta motám, skoro si ani nesedám, bo to vrľe jak svině a teď jsem narazil na váą fígl ..zítra do toho vystříkám celej konkor...to by bylo, aby to vrzání bylo, já mu to vyľenu ze zvedáku ...sakra, taky by to mohli dělat pořádně, Němčouři jedni
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2317 sec,0.1974 z toho dotazů.