• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Navigace
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Radek
Tuesday 10 January 2006 - 22:21:23 Citovat
Host
Zdravím opláky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mám Opel Zafira 2,2 DTi s originál navigací v němčině,jde to přehrát do češtiny?Díky za radu.Nezkušený navigátor.
TOPL
Sunday 15 January 2006 - 19:35:03 Citovat
Host
Mám podobnej problém. Zánovní Omega B 2,2DTi s navigací, píše jen německy a sháním český CD s ČR a Evropou. Rásio Siemens NCDC 2013. Kdopak pomůže a nabídne?
Email
Pepa
Sunday 15 January 2006 - 20:06:28 Citovat
Host
NAPIŠ NA Email MÁM NAVI NĚMECKO I ČESKOU REPUBLIKU.
primus1701
Tuesday 17 January 2006 - 12:04:31 Citovat
Host
no navigacia sa neda dat do ceskej alebo slovenske lokalizacie. maximalne sa da zmenit z nemciny na anglictinu ,francuztinu ,portugalcinu,taliancinu a este nejake zapadoeuropske jezyky.
Navigacne cd vychadzaju kazdy rok s updatovanymi mapamy a novim firmware.Aj ked podla mojho nazoru staci editovat firmware a prepisat lokalizaciu )Slovensko a ceska republika je v CD CentralEurope2005. Ceska republika je tam celkom podrobne,Slovenska republika iba velke mesta BA,KO,BB,NR atd.. (podrobne).
Daju sa kupit tu:
Alebo stiahnut cez edonkey (riziko ze to nepojde)

Email

pekny den
primus1701
Tuesday 17 January 2006 - 12:08:59 Citovat
Host
Odkaz


obchod s navigacnymi cd a dvd
Vodník
Tuesday 17 January 2006 - 16:05:50 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Koukám, že trefit zpátky do svýho domovskýho báru je čím dál větší problém. Bez nejnovější aktualizace satelitního navigačního systému GPS (česky: gde proboha sme) zůstane našinec úplně na suchu!
Anonymní
Wednesday 18 January 2006 - 19:58:21 Citovat
Host
Vodník napsal ...
Koukám, že trefit zpátky do svýho domovskýho báru je čím dál větší problém. Bez nejnovější aktualizace satelitního navigačního systému GPS (česky: gde proboha sme) zůstane našinec úplně na suchu!


No fakt sa niekedy musim nad tym pousmiat, ked idem z prace domov a vydim ako vsetci nasadaju do aut a vytahuju pda,paly.... spustaju navigacie ala tomtom a pod. _s103 _s103 _s103 no co ak nahodou niekde zabludia ,alebo cez den rozkopu cestu po ktorej chodia dennodene domov a zrazu nebudu vediet ako sa dostat domov.
primus1701
Wednesday 18 January 2006 - 19:58:39 Citovat
Host
Vodník napsal ...
Koukám, že trefit zpátky do svýho domovskýho báru je čím dál větší problém. Bez nejnovější aktualizace satelitního navigačního systému GPS (česky: gde proboha sme) zůstane našinec úplně na suchu!


No fakt sa niekedy musim nad tym pousmiat, ked idem z prace domov a vydim ako vsetci nasadaju do aut a vytahuju pda,paly.... spustaju navigacie ala tomtom a pod. _s103 _s103 _s103 no co ak nahodou niekde zabludia ,alebo cez den rozkopu cestu po ktorej chodia dennodene domov a zrazu nebudu vediet ako sa dostat domov.
kratein
Wednesday 18 January 2006 - 22:15:23 Citovat
Host
Pokud máš dobrou navigaci tak Ti nabídne objízdnou trasu.Mám jí sice taky ale vůbec jí nepoužívám.I když je to někdy dobrá věc.Když jsem koupil auto tak jsem jí zkoušel,když jsem jel za bráchou do Prahy a navedlo mě to až k němu před barák.Ale občas je zatím i dost nepřesná stojím třeba ve Žďáře n.Sázavou a ukazuje to že mi zbývá jěště 32 km než do něj dojedu.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1829 sec,0.1405 z toho dotazů.