• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
neznámá kontrolka
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Anonymous
Thursday 25 November 2004 - 18:55:09
Host
Jo zapomněl jsem. Mám jeątě Astru G 1,4 16V a ta tuhle kontrolku vůbec nemá zapojenou. A ani nemá zapojenou takovou tu kontrolku autíčka s klíčem. No není to lepąí?, aspoň se člověk zbytečně nestresuje, kdyľ mu problikává. Petr
NIO
Thursday 25 November 2004 - 20:13:40
Host
klubo napsal ...
a co s tim mam dělat? jet do opla? - fuj


NUTNA diagnostika
klubo
Thursday 25 November 2004 - 21:26:03
Host
Tak sem byl dneska odpoledne na diagnostice a tam to ukázalo, ľe je chyba v jednotce chlazení (to je novinka). Víc ľe můľou zjistit jenom kdyľ to tam aspoň na den nechám. Muj servisman mi řikal ľe by to mohla bejt ta krabička co je na straně spolujezdce mezi nárazníkem a podběhem, ľe si minule vąiml ľe tam sou nějak nabastlený kabely jak to bylo bořený, tak se na to o víkendu mrknem. Jinak díky za rady, kdyľ to nebude tím tak to vyzkouąim....
...a jeątě: můľe to bejt ta krabička? má to něco společnýho s chlazením?
[ Edited Thu Nov 25 2004, 09:27PM ]
Anonymous
Friday 26 November 2004 - 09:43:18
Host
Zkus se podivat na mnozstvi chladici smesi v chladici.
NIO
Friday 26 November 2004 - 22:13:19
Host
ale ta jednotka chlazeni je na strane ridice pod rohen narazniku.........................

na vrakaci se da sehnat od 1000-2500,-
ta draha je i s klimou. a hlavne nejde zamenit dieslova a benzinova a pak jeste obsahove . Na to bacha. Jen nektere jsou stejne.
klubo
Friday 26 November 2004 - 22:32:18
Host
jo kecám, je to na straně řidiče - nevim proč sem napsal spolujezdce
klubo
Saturday 19 March 2005 - 21:44:37
Host
tak se mi ta kontrolka na zimu zklidnila a nesvítila skoro nikdy ale jak se oteplilo tak uľ začla svítit furt... potvrdilo se moje podezření na svorkovnice co vedou do jednotky chlazení...je tak debilně umístěná ľe přímo na svorkovnice stříká voda a ta se postupem času dostane aľ na kontakty a ty zoxidují. U mě to bylo znásobené tím ľe krunýř (obal) svorkovnice je po nárazu rozątípaný, ale samotná svorkovnice a konektory jsou 100% OK. Zkusim někde na vrakáči sehnat ty krytky a pak by to mělo bejt OK. Jinak svorkovnice byla plná vody tak sem to vysuąil a kontrolka uľ nesvítí.
SCULLY
Saturday 19 March 2005 - 21:59:47
Host
jj Ta svorkovnice to je nemoc bouraných aster. Stačí vyčistit zoxidovaný kontakty nebo sletovat utrhaný kabely a je to v poho. Musíą si to pořádně odizolovat od povětrnostních vlivů je to opravdu na neą»astnym místě a jeątě kdyľ to máą celý polámaný.
klubo
Saturday 19 March 2005 - 22:35:38
Host
2scully: celý polámaný to neni, jenom ten překryt svorkovnice co se z něj vysouvaj ty fialový aretační ąuplíky...kabely jsou OK......doufám ľe ty krytky seľenu protoľe patlat tam nějakej silikon nebo něco se mi fakt nechce.
[ Upraveno So bře 19 2005, 10:36 ]
SCULLY
Sunday 20 March 2005 - 00:02:26
Host
Beru vąeobecně tento problém nejenom ty máą polámanou jednotku nebo jen překryty nebo kabely . Silně pochybuju ľe někde na vrakáči by ti ustřihli jenom ty konce s krytkama (vlastní zkuąenost) ale zkus to.
Pak ti zbyde ten silikon
dy» to neni vidět jsou horąí věci a kdyľ vezmeą černý silikon není co řeąit.
Co aditivum
Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2274 sec,0.1786 z toho dotazů.