• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Dotahovanie bezpecnostnych pasov
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
BoCo
Thursday 22 December 2005 - 23:12:32 Citovat
Host
Ja mam s pasom u vodica presne rovnaky problem. Ked mu pomozem tak sa navinie, inak nie...
Ked to niekto rozoberiete, dajte vediet ako to dopadlo
Ked som to robil na S Favorite, tak to bola velka zabava, z prveho na mna vykukla pruzina tak rycho ze som skoro prisiel o oko a musel som rozobrat este dalsie 2 kym som pochopil ako to ma byt zlozene a potom este zistit ze treba nastavit aj polohu valcekov...
PN
Thursday 22 December 2005 - 23:33:14 Citovat
Host
2 Macil: Nemas pravdu. Nekdy se skladaji veci s tim, ze uz to nepujde nikdy rozdelat. V posledni dobe me pripada, ze to je vetsina podsystemu.
Petr
macil
Thursday 22 December 2005 - 23:45:38 Citovat
Host
Skôr by som povedal, že sa vyrábajú s tým, že ich nikto nebude rozoberať a opravovať. A veď aj píšem, že sa už nemusí podariť ich znova zložiť- Ono je často lacnejšie a rýchlejšie vyrobiť vec novú, ako opravovať starú.
Jakub
Friday 23 December 2005 - 07:40:05 Citovat
Host
Teď mě taky napadlo, že mám předepínače pásů /Omega B/ , to si s tim rozebíráním navíjecího mechanismu docela užiju, Dá se odmontovat předepínač, aniž bych musel vyndat spolujezdcovo sedadlo?
benji
Friday 23 December 2005 - 13:08:18 Citovat
Host
Nechci se mýlit, ale pyrotechnický předepínač pásů nemá s navíječem nic společného - navíječe jsou v prazích a předepínače pod sedačkou u středového tunelu.
Jakub
Friday 23 December 2005 - 15:30:25 Citovat
Host
no jo vlastně, já si to teď splet s Hondou, tam je předepínač na navíječi...
TomH
Saturday 24 December 2005 - 16:52:14 Citovat
Host
AstraGX20DTL. Špatně se navíjející pásy jsem řešil taky. Kupodivu to nebyla unavená pružina, ale něco o čem jsem věděl, ale nepřikládal tomu takový význam. Špinavé a zanesené pásy. Žádné výměny pružin mi nepomohly, až jsem si uvědomil, že to propocené čuně, které v tom jezdilo přede mnou a prach, udělaly z pásů těžko ohebné panty na kamion.
Doporučuji demontovat pásy (moóóć chutná práce lézt do sloupků) a důkladně v teplé vodě a saponátu vyprat a vydrbat kartáčem. Budete jako já překvapeni, jak budou potom pásy běhat.
Lucifr
Thursday 16 March 2006 - 10:16:25 Citovat
Host
Náhodou jsem našel tohle:
Odkaz
Třeba to pomůže, ale zkušenosti nemám žádné...
radimk
Saturday 01 November 2008 - 14:46:31 Citovat
Host
Mne poradili, že mám nastriekať WD40 na navíjač, ešte som to neskusil, ale chystám sa.
Martas
Saturday 01 November 2008 - 15:19:29 Citovat
Host
radimk napsal ...

Mne poradili, že mám nastriekať WD40 na navíjač, ešte som to neskusil, ale chystám sa.


To je univerzalni odpoved na cokoliv co jde ztuha a nebo vrze, zejmena se doporucuje to WD40 nastrikat pred zimou do zamku ...

Jo az to budes strikat na ten navijec pasu nezapomen to nastrikat i na pas jako takovej, pak to pujde jeste lepsi _;

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2181 sec,0.1829 z toho dotazů.