• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
brzdy
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Milan
Wednesday 01 February 2006 - 08:37:22 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
Ještě se vracím k těm mým brzdám.Můžete mi někfdo poradit?V servisu mi původně řekli,že teče jeden pbrzdový válec na zadním kole,že se musí vyměnit,cena asi 3500,-Kč,Pak mi volali druhý den,že ho druhovýroba nedělá,že se musí dát originál,cena asi 5000,-Kč.Načež mi volali beěhem dne znovu,že je to systém BOSH,že už se nedělá a nesmí se pro poruchovost používat a že to musí předělat na systém Lukas,cena 15000,-Kč Je to Astra G caravan rok 1999 motor 16SZR,vzadu jsou brzdy kotoučovéMůžete mi někdo poradit,jestli mě netahají za nos?
Dmcd
Wednesday 01 February 2006 - 08:50:59 Citovat
Host
tak tohle kdyby mi rekli tak si okamzite jdu pro auto a vezu ho jinam! Z 3.5t udelat 15t!!! Je sice pravda ze pokud se to musi predelat tak to bude stat dost penez ale tohle je fakt moc... Rozhodne bych sel jinam.
K-P
Wednesday 01 February 2006 - 09:10:19 Citovat
Host
Jak se jmenuje ten servis?
prtka
Wednesday 01 February 2006 - 09:21:09 Citovat
Host
No už jsem na to koukal a hledal...ale fakt nevím....přece mi neříkejte ,že do Oplu se něco dávalo a zjistili,že je to špatný...tak to zdarma museli všem vyměnit...ne...chtělo by to zavolat Niovi,jestli s tím nemá zkušenosti...já fakt nevím a zdá se mi to uhozený
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno St úno 01 2006, 09:25 ]</span>
Dmcd
Wednesday 01 February 2006 - 09:35:52 Citovat
Host
Mam info od Vaclava GT preneseno od Milana - ty sikulky v servise to jiz rozebrali, tak to bude asi horsi s tim ted odjet (jaksi to nejde) - to by me fakt zajimalo co je to za servis... Jo a prej nejakej Cajzlovskej! - kurna kluci udelejte v tom Praglu poradek!!!!
Milan
Wednesday 01 February 2006 - 14:55:34 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
Ten servis se jmenuje ATU Unger na Jižním Městě.Ale ptal jsem se ještě v jednom servisu,který mám kousek od baráku.Tam mi ten pán velmi ochotně zavolal do Opla a prý s těma brzdama BOSCH byly problémy,tak Opel to stahoval a měnil a prý už 4roky se na ten systém BOSCH nic nedělá a musí se to měnit za Lukas,cena asi 14800.-Kč. Moje auto té výměně nějak ušlo,bylo dovezené z německa a já ho loni koupil v bazaru.Zkrátka mám smůlu,kdybych si koupil trpaslíka tak mi vyroste.Ale když mi v jiném servisu řekli nezávisle na sobě totéž,tak asi mají pravdu.Já bohužel jinou možnost zjištění pravdy nemám.Jsou to skoro moje dva důchody,ale nedá se nic dělat.Jenom doufám,že už tam nic jiného nenajdou,jde to totiž na STK a emise.
qpc
Wednesday 01 February 2006 - 16:27:10 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Milan napsal ...
Ten servis se jmenuje ATU Unger na Jižním Městě.Ale ptal jsem se ještě v jednom servisu,který mám kousek od baráku.Tam mi ten pán velmi ochotně zavolal do Opla a prý s těma brzdama BOSCH byly problémy,tak Opel to stahoval a měnil a prý už 4roky se na ten systém BOSCH nic nedělá a musí se to měnit za Lukas,cena asi 14800.-Kč. Moje auto té výměně nějak ušlo,bylo dovezené z německa a já ho loni koupil v bazaru.Zkrátka mám smůlu,kdybych si koupil trpaslíka tak mi vyroste.Ale když mi v jiném servisu řekli nezávisle na sobě totéž,tak asi mají pravdu.Já bohužel jinou možnost zjištění pravdy nemám.Jsou to skoro moje dva důchody,ale nedá se nic dělat.Jenom doufám,že už tam nic jiného nenajdou,jde to totiž na STK a emise.


..TAK TO MÁŠ FAKT ASI SMOLÍKA...,NEJDE TO NĚKDE SEHNAT POUŽITÉ?


Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Milan
Wednesday 01 February 2006 - 16:49:46 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
qpc:možná by šlo,ale nevím kde,z vrakáče mi to nedoporučovali,je to prý nejisté,navíc v tom servisu by mně díl z vrakáče nenamontovali a oni mi udělají komplet STK a emise.
Už jsem se s tím smířil,jenom aby už to bylo všechno a nic jiného nenašli.
Václav GT
Friday 03 February 2006 - 11:15:53 Citovat
Host
Když to nevěděl Prťka (s těmi vadnými brzdami na Astře), tak jsem se obrátil na nejvyšší instanci, co tu (na OCR) máme . Bohužel (pro Milana) je to pravda, tady je odpověď té instance:
potrebuji VIN a jeste cislo motoru, pak se na to muzu podivat, ale na 100% vim, ze na tech brzdach byly caste
zavady a menily se zadarmo za nove.
Dmcd
Friday 03 February 2006 - 11:59:16 Citovat
Host
ano ale jak rika NIO (predpokladam ze to byl on)

menili se ZADARMO za nove!!! A ne jak tvrdi v servise za 15papouchu...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1428 sec,0.1043 z toho dotazů.