• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
jak sundat volant...
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Wednesday 14 December 2005 - 12:12:23 Citovat
Host
Sundaval jste někdo volant na Omeze?? Zaboha se mu nechce dolů a už jsem zníčil i jeden stahovák.. Není na to nějaký fígl...
Anonymní
Wednesday 14 December 2005 - 15:39:16 Citovat
Host
ještě podotýkám.. je to Omega B... A stále dolů nejde...
Karlos
Saturday 17 December 2005 - 14:49:35 Citovat
Host
sundat jde ale pěkně na hovno. nech nahoře matičku at nezkurvíš závit a nevysřelí to zuby až vyletí. a přes dřevo zkus do hřídele lehce tukat on povolí, neboj.
Jakub
Saturday 17 December 2005 - 22:49:56 Citovat
Host
Nejvíc se mi osvedčil následující postup: Nastavím volant jako pro jízdu rovně, povolím matici od volantu o 3-4 závity. Poté vemu volant jenom rukama vlevo a vpravo, bez stahováku (na rucickových hodinách jako 9:15) a pořádně silně levou rukou táhnout k sobě a současně pravou tlačit palubní desce, pak pravou táhnout a levou tlačit atd, po chvilce povolí a odskočí k matce. Pozor ať ten volant nezkroutíš, někdy není moc pevný...
bruno2
Monday 19 December 2005 - 09:50:53 Citovat
Host
A co s airbagem?a jak ho odpojím?mám ten starší typ volantu.potřebuju ho znovu potáhnout kůží...
Jakub
Monday 19 December 2005 - 12:04:26 Citovat
Host
K sundání airbagu je potřeba odpojit akumulátor, pro jistotu aby nevystřelil a na volantu je někde vespod uchycenej dvouma torxnima sroubkama, Pak se celej airbag vysadi, odpoji se zluty konektor, možna jesště kabel na houkačku. Měl jsem to dole v červenci, už si to moc nepamatuju, ale ještě tam bylo potřeba nějak vytahat kabely z vnitrku volantu, protože když dáš dolu volant tak na hřídeli volantu zůstane kontaktní kroužek od airbagu a na něm zůstane viset elektrika z volantu
karlos
Monday 19 December 2005 - 12:16:10 Citovat
Host
kolik tě to bude stát to potažeení volantu znovu kůží. taky bych do toho šel. Díky za info.
bruno2
Monday 19 December 2005 - 16:25:26 Citovat
Host
mě to má pošívat kamošova manželka za 2tis a bude to eňo ňuňo.dělá tady v blansku ve firmě kde pošívají volanty.bude to obšitý červenou nití.prvně to ale musím dostat dolů...
Karlos
Thursday 22 December 2005 - 18:55:20 Citovat
Host
teda za 2 litry to bude zlatou nití pošitý. v Brně to fělají za 1600kč, oficiálně. Nějak tě vzal kamarád na hůl.
Rob 2
Thursday 22 December 2005 - 19:32:24 Citovat
Host
Karlos: A z jaké kůže to dělají? APOS v Blansku jsou profesionálové, ti v Brně také?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1440 sec,0.1141 z toho dotazů.