• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zpuchřelé podlakové hadičky (u) sání - výměna?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Zdenek
Friday 19 November 2004 - 13:31:05
Host
Ahoj, mám motor X20XEV a je hrozně línej, zvl. za studena. Horalka tu kdysi doporučoval výměnu vąech podtlakových hadiček u sání. Co se týká motorů, jsem ale troąku nevzdělanej a nevím, který to přesně jsou a kde bych sehnal náhradu??
I kdyľ počasí není ideální, rozhodl jsem se jeątě před zimou vyčistit EGR a tak bych to chtěl vzít z jedný vody načisto. Díky.
riwal
Friday 19 November 2004 - 13:49:23
Host
To co tu bylo psáno o podtlakových hadičkách se týkalo dieselu. U Tebe to vypadá na váhu vzduchu.
Anonymous
Friday 19 November 2004 - 14:01:46
Host
No myslel jsem příspěvek z 6/04 Odkaz .
Mám v tom taky LPG a uľ to zlobí dlouho , na diagnostice nikdy na nic nepřiąli. Tak bych to vzal od lesa. Krokáč uľ jsem vyčistl s dobrým efektem, teď EGR a hadičky ( akorát nevím kde je seľenu), pak ev. znovu diagnostika a na závěr seřízení LPG. Opačně to asi nemá smysl.
Zdenek
riwal
Friday 19 November 2004 - 14:22:29
Host
Pokud je to tak, tak jo, ale ľe je to LPG si nepsal. LPG je vľdycky línějąí a EGR zaslep.
Anonymous
Friday 19 November 2004 - 14:38:54
Host
Jojo, nepsal. Vľdycky mi tam vleze nějaká chybka.
Na EGR se chystám dlouho, uľ mám i plech!!
Ale kde seľenu ty hadičky?? Help. Please!!
Díky.Zdenek
riwal
Friday 19 November 2004 - 15:04:15
Host
Dej tam jedině origoą, takľe u Opla nebo zkus Odkaz nebo Odkaz
NIO
Friday 19 November 2004 - 19:59:26
Host
Zdenek194.212.200.220 napsal ...
Ahoj, mám motor X20XEV a je hrozně línej, zvl. za studena. Horalka tu kdysi doporučoval výměnu vąech podtlakových hadiček u sání. Co se týká motorů, jsem ale troąku nevzdělanej a nevím, který to přesně jsou a kde bych sehnal náhradu??
I kdyľ počasí není ideální, rozhodl jsem se jeątě před zimou vyčistit EGR a tak bych to chtěl vzít z jedný vody načisto. Díky.


takhle delas zbytecnosti. dej to nejdriv na diagnostiku origo, pak na serizeni plynu. Videl bych to na ten plyn, nejlepsi je tam udelat zypinani pomoci tepl. cidla ohrati motoru, ale to uz v na X20XEV bude tak zapojeno.
Na ten plyn pokud to je vse ok, by pokles vykonu nemel byt tak velky.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1425 sec,0.1054 z toho dotazů.