• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
nove autoradio
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JOB
Monday 13 March 2006 - 16:32:42 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Zkus ho vyndat jestli to na něj předchozí majitel nenapsal,občas se to stává. Např já měl všechny kódy k autu napsaný fixou na řídící jednotce motoru. Jinak CDR 500 je slušný rádio a vyplatí se ho nechat odkódovat.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Radek.km
Wednesday 15 March 2006 - 12:03:01 Citovat
Host
To riwal & mollka: nemohl by mi prosím někdo z vás tu odpověď taky poslat na mail? Díky Email
Martas
Wednesday 15 March 2006 - 12:05:57 Citovat
Host
Radek.km napsal ...
To riwal & mollka: nemohl by mi prosím někdo z vás tu odpověď taky poslat na mail? Díky Email


Odeslano
Bad.Man
Wednesday 15 March 2006 - 12:21:48 Citovat
Host
Jinak k těm redukcím .... řešil jsem to u Sony ..... koupil jsem si CDX GT-300 takovej střední proud .... ani levnej šit a ani kdovíjakej hi-end ..... rádio stálo 5500,- no a ptal jsem se po redukci ..... ano jsou redukce POUZE k ovládání na volantu 1990,- a redukce displej + ovládání na volantu 2990,- no nevim nevim ..... když ta redukce je drahá jak 2/3 rádia .... to asi rači čumět na displej u rádia a ovládat IR dálkou která je k tomuhle typu v ceně .....
Anonymní
Tuesday 21 November 2006 - 23:59:02 Citovat
Host
riwal napsal ...

Odpověď máš v mailu.

prosím tě byl bys tak hodný a přeposlal mě ten fígl na zapojení nového rádia s tím že bude fungovat horní displej.
fakt díky moc.
Anonymní
Wednesday 22 November 2006 - 00:00:14 Citovat
Host
riwal napsal ...

Odpověď máš v mailu.

prosím tě byl bys tak hodný a přeposlal mě ten fígl na zapojení nového rádia s tím že bude fungovat horní displej.
fakt díky moc. Email
Martas
Wednesday 22 November 2006 - 06:16:14 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

riwal napsal ...

Odpověď máš v mailu.

prosím tě byl bys tak hodný a přeposlal mě ten fígl na zapojení nového rádia s tím že bude fungovat horní displej.
fakt díky moc. Email


Zadny figl neexistuje, bud tam das origo Opel a bude to fungovat (maximalne se prepne zobrazeni 8/10 Digit), nebo si koupis nove VDO Dayton, jehoz nektere modely to tez umi a pak je jseste moznost zakoupeni ne zrovna levne redukce pro nektere modely od jinych vyrobcu.

Ale cela tato problematika je v poradne omylan stale a porad, tkze hledej konkretni typy radii a redukci k nim tu urcite najdes !

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1746 sec,0.1404 z toho dotazů.