• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
pylovy filtr - dva typy?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
vojta
Tuesday 29 November 2005 - 09:29:42 Citovat
Host
Zdarec,
byl jsem koupit pylovy filtr na astru G 1998 2.0 Di x20dtl a rekli mi ze jsou dva druhy, nevite podle ceho zjistit ktery je do meho ropaka? Pry je to podle druhu ventilace ci co. Diky.
timony
Tuesday 29 November 2005 - 09:39:15 Citovat
Host
Docela dobrý způsob je ho asi vymontovat a donést do prodejny.. určitě je nejjistější
timony
Tuesday 29 November 2005 - 09:43:14 Citovat
Host
mmj. nevíte někdo, kde je ten filtr zašitý na Astra G 2.0 16v? Já tam za tu přihrádku spolujezdce čuměl jak cigán do hodin a vůbec mě netrklo, kde by se to mohlo schovávat. jediné možné místo, kde by to mohlo být, bylo postavené na výšku a zaklapnuté třema (myslím) plechovýma svorkama. Když jsem je zkoušel sundat, tak jsem si málem urval nehet, ale nehly se ani o ň...
vojta
Tuesday 29 November 2005 - 10:05:48 Citovat
Host
to timony: asi mi nic jineho nezbyde nez ho vytahnout a dojit tam s nim jen se mi nechtelo v te kose co ted je vrtat se pred barakem v aute. Lepsi by to bylo v teple garazi u nasich kde jedu o vikendu. Ale kdyz nikdo nevi.....???
timony
Tuesday 29 November 2005 - 10:10:41 Citovat
Host
No když to chceš měnit, tak to stejně potřebuješ vymontovat nezapomeň vyluxovat tem maras co tam určitě bude, jinak budeš ty včely z léta mít ve ksichtíku hehe.
Mmj. máš to tedy stejně?: když sundáš tu přihrádku u spolujezdce, tak přímo rovně vidíš servomotor pro vnitřní cirkulaci vzduchu a vlevo je naštorc postavený černý plastový truhlík s těma plechovýma svorkama.. je to skutečně ONO? ať nerozeberu půl káry (kdo by to pak dával dokupy )
prtka
Tuesday 29 November 2005 - 10:16:55 Citovat
Host
jsou dva druhy podle výrobce..stáhněte si manuál na Odkaz a študujte...podle toho jesti to máte od Bher nebo Delphi...vše je v manuálu popsané...prdi..kdybyste trochu zapátrali v poradně díky hledání vše víte
timony
Tuesday 29 November 2005 - 10:20:06 Citovat
Host
se hned nečil jsem stáhnul ten manuál (mmj. čest a sláva tomu maniakovi, kterému se to celé chtělo fotit digitálem). Takže je to skutečně ta krabice, co jsem myslel...
prtka
Tuesday 29 November 2005 - 10:44:02 Citovat
Host
se nečílím vy čílíte po pyláku,který tu byl stokrát probraný a tomu maníkovi děkovat nemusíš stejně je to takovéj hňup
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Út lis 29 2005, 10:45 ]</span>

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1585 sec,0.1250 z toho dotazů.