• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kde sehnat manual k astře caravan G
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Zbysa
Friday 25 November 2005 - 10:16:22 Citovat
Host
Lidičky vzhledem k tomu že je moje astra z rajchu tak nemám český manuál a v celku by mě zajímalo co která kontrolka znamená a podobně (můj první opel) tak se ptám kde sehnat potřebnou literaturu-třeba i v el podobě -na netu děkujíííííí
mrázek
Friday 25 November 2005 - 12:53:15 Citovat
Host
prej pro členy klubu je tady na stránkách a proto jsem se zaregistroval a teď jen čekám až mi přístup bude povolen jsou to fakt super stránky
prtka
Friday 25 November 2005 - 15:44:57 Citovat
Host
No manuál...tady není,ale něco k astře jo...ale to ses nemusel zaregistrovat kvůli tomu Odkaz ale nic ve zlém...pátrejte pardi tím ,že se zaregistruješ nijak ti to nezlepší pozici na těchto stránkách ale nic o tom jsem nechtěl mluvit
Bad.Man
Friday 25 November 2005 - 16:08:00 Citovat
Host
Akorát nechápu proč to téma zakládáš 2x ???
Tohle nechávám a tamto jsem smazal .....
Příště jen jednou - to bohatě stačí !!!
vendik23
Wednesday 16 January 2008 - 20:43:39 Citovat
Host
prtka napsal ...

No manuál...tady není,ale něco k astře jo...ale to ses nemusel zaregistrovat kvůli tomu Odkaz ale nic ve zlém...pátrejte pardi tím ,že se zaregistruješ nijak ti to nezlepší pozici na těchto stránkách ale nic o tom jsem nechtěl mluvit

Odkaz na stahnuti manualu uz nefunguje , Zasle mi ho nekdo prosim na email? ASTRA F. diky ( Email )
legionar
Wednesday 16 January 2008 - 21:08:35 Citovat
Legionar kouká

Uživatel #1
Registrován: Tuesday 23 September 2003 - 21:39:25
Příspěvků: 1263
vendik23 napsal ...

prtka napsal ...

No manuál...tady není,ale něco k astře jo...ale to ses nemusel zaregistrovat kvůli tomu Odkaz ale nic ve zlém...pátrejte pardi tím ,že se zaregistruješ nijak ti to nezlepší pozici na těchto stránkách ale nic o tom jsem nechtěl mluvit

Odkaz na stahnuti manualu uz nefunguje , Zasle mi ho nekdo prosim na email? ASTRA F. diky ( Email )


odkaz funguje ale manuál je určen pro členy klubu OCR




Opel Vectra GTS 2.8 Turbo

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2136 sec,0.1635 z toho dotazů.