• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Drnčí plast na motoru 2,5TD
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Vodník
Thursday 24 November 2005 - 21:21:43 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Je to ten černej navrchu vpravo od těch šesti rour. Jako kdyby o něj braly listy vrtule, tak to zní, děsnej rachot. Když se na něj za studena potlačí, změní se výška zvuku. Když se na něj lehce přitlačí za tepla, přestane to. Dříve to nedělalo, ani minulou zimu, a že v únoru byla zima pořádná. Je to jen nějak uvolněné vlivem teplotní dilatace, nebo to signalizuje nějaký větší průšvih? Dá se to někde nějak přitáhnout, podložit nebo tak? Motůrek sám jinak přede jako kocour (180 tis. km), žádný jiný problém nepozoruju.
Rob 2
Thursday 24 November 2005 - 22:11:16 Citovat
Host
Tak se podívej, zda Ti ten plast drobátko nehlodá do sacího potrubí _s103 Já mám v místě styku (plastu a potrubí - ne pohlavního ) silikonové po délce rozříznuté hadičky.
JOB
Thursday 24 November 2005 - 23:00:54 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Trochu mimo mísu.Můžete se podívat Odkaz a případně odpovědět

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

riwal
Friday 25 November 2005 - 06:55:51 Citovat
Host
Vodník napsal ...
Je to ten černej navrchu vpravo od těch šesti rour. Jako kdyby o něj braly listy vrtule, tak to zní, děsnej rachot. Když se na něj za studena potlačí, změní se výška zvuku. Když se na něj lehce přitlačí za tepla, přestane to. Dříve to nedělalo, ani minulou zimu, a že v únoru byla zima pořádná. Je to jen nějak uvolněné vlivem teplotní dilatace, nebo to signalizuje nějaký větší průšvih? Dá se to někde nějak přitáhnout, podložit nebo tak? Motůrek sám jinak přede jako kocour (180 tis. km), žádný jiný problém nepozoruju.


Vodňo, buď rád, že Ti v tom ropákoj rachtá jen ten plast
riwal
Friday 25 November 2005 - 06:57:48 Citovat
Host
riwal napsal ...
Vodník napsal ...
Je to ten černej navrchu vpravo od těch šesti rour. Jako kdyby o něj braly listy vrtule, tak to zní, děsnej rachot. Když se na něj za studena potlačí, změní se výška zvuku. Když se na něj lehce přitlačí za tepla, přestane to. Dříve to nedělalo, ani minulou zimu, a že v únoru byla zima pořádná. Je to jen nějak uvolněné vlivem teplotní dilatace, nebo to signalizuje nějaký větší průšvih? Dá se to někde nějak přitáhnout, podložit nebo tak? Motůrek sám jinak přede jako kocour (180 tis. km), žádný jiný problém nepozoruju.


Vodňo, buď rád, že Ti v tom ropákoj rachtá jen ten plast
Stejně nechápu jak to můžeš slyšet, když ten motor běží

Vodník
Friday 25 November 2005 - 07:04:38 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
JOB: chceš mi tím naznačit, že problém je v rozvodech nebo vodní pumpě? V klimě určitě ne, protože u ní se mi větráky netočejí už od června...??
Riwi: jednak mám absolutní sluch, a jednak ten šestiválec je tichoučkej jako pšouk, abys věděl. Normálně nikdy nepřeřval rádio. Teď jo. _rendek
riwal
Friday 25 November 2005 - 07:08:16 Citovat
Host
Tak to sorry Vodňo, nechtěl jsem se Tě dotknout

Já vim jak je tichej, měl jsem ho v BMW.
Vodník
Friday 25 November 2005 - 07:18:43 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
Jak tak nad tím přemýšlím, říkám si, že mám možná slabý rádio, tak že bych opravil napřed to...
JOB
Saturday 26 November 2005 - 14:25:14 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Vodník napsal ...
JOB: chceš mi tím naznačit, že problém je v rozvodech nebo vodní pumpě? V klimě určitě ne, protože u ní se mi větráky netočejí už od června...??
Riwi: jednak mám absolutní sluch, a jednak ten šestiválec je tichoučkej jako pšouk, abys věděl. Normálně nikdy nepřeřval rádio. Teď jo. _rendek

To jsem opravdu nemyslel,psal jsem že je to mimo mísu.Jen mě napadlo že když máte Omegy s tím to motorem že by jste to mohli vědět

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Vodník
Saturday 26 November 2005 - 18:27:12 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
JOB: jo, v poho, jen jsem se trošku lek.
ROB2: koukal jsem na to sání, asi to nebude ono, ale nápad se silikonovýma hadičkama se hodí. Zkusím to trošku nadzvednout a uvidíme, totiž uslyšíme a nejlepší bude, když už nic neuslyšíme.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1647 sec,0.1182 z toho dotazů.