• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Alarm+dálkáč+zavírání oken
Přejít na stranu  1 2 3 ... 6 [7] 8 ... 11 12 13
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Oťas
Thursday 20 April 2006 - 20:06:55 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

Defender napsal ...

Všem kterým to nejde : Tak to teda nechápu, kde máte ty dráty, já je mám přesně tam kde ukazuje tato fotografie drátů z Vectry od Páji J.




Probíral jsem to s NIEm a říkal, že je možný,že od nějakýho r.v. se měnila kabeláž....co máš za r.v.?? protože tam fakt ten jeden není (hnědočernej)
sorry ...nepodepsal jsem se


Anonymní
Thursday 20 April 2006 - 23:13:33 Citovat
Host
Mám 16XEL, vyrobeno 04/98, Comfort, údajně nějaký sport (nebo sportive to už nevím), manuál klima, 4x el. okna, dálka + centrál, alarm na prostorový čidla + koncáky 5tých dveří a haubny, pal.pc, zrcátka v el. s vyhřejváním, dovoz z němec po prvním majiteli. Všechno vybavení origo od výrobce, víc elektriky si teď asi nevybavím, zkus pohledat rozdíly, já jdu do peří a zítra se sem mrknu, zatím čau.
Anonymní
Thursday 20 April 2006 - 23:44:35 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

Mám 16XEL, vyrobeno 04/98, Comfort, údajně nějaký sport (nebo sportive to už nevím), manuál klima, 4x el. okna, dálka + centrál, alarm na prostorový čidla + koncáky 5tých dveří a haubny, pal.pc, zrcátka v el. s vyhřejváním, dovoz z němec po prvním majiteli. Všechno vybavení origo od výrobce, víc elektriky si teď asi nevybavím, zkus pohledat rozdíly, já jdu do peří a zítra se sem mrknu, zatím čau.

No výbavu máme stejnou, jen já mám Z16XE r.v. 12/00 a jen přední okna v el., tak nevím jestli by tam byly nějaký změny v kabeláži.Ještě to prolezu od dveří, jestli ten káblík najdu.
Pája J.
Friday 21 April 2006 - 05:00:00 Citovat
Host
Ahoj.Kamarád má Vectru 12/1998 a tomu jsem to zapojoval. Všechna okna v el. a měl tam stejnou kabeláž, jako mám já 10/1997. Takže hnědo-černý a hnědo-červený. Jen je někdy v tom svazku jeden z kabelů zamotaný, tak není třeba k nazelení. _;
Jason
Friday 21 April 2006 - 10:41:35 Citovat
Host
Už jsem se lek, že jsem asi slepej, ale nejsem, protože jak to tu čtu, tak nejsem sám kdo ten kablík hnědočernej tam nemá....ach jo....jak ho najít???asi rozdělat dveře.... __;
Defender
Friday 21 April 2006 - 12:08:43 Citovat
Host
To Jaason : Možná se teď hloupě zeptám, (hned mne neukamenujte, snažím se jen pomoct), ale nehledáte ty dráty někde jinde, co furt máte s těma dveřma ? Ty kabely jsou přece dole pod plastem u prahu, takže je máš prakticky vedle kotníku levý nohy v tom plastovym oblouku, co vede zevnitř jakoby k podběhu. Dotčení nechť prominou, sorry.
tomik-tomik
Friday 21 April 2006 - 14:20:40 Citovat
Host
no já se do toho taky pustím , ale koupil jsem si proti průvanové plexi a musím počkat až si to sedne do gumy protože se okna nedovřou do konce a jedou zpět dolů
Jason
Friday 21 April 2006 - 14:31:51 Citovat
Host
Defender napsal ...

To Jaason : Možná se teď hloupě zeptám, (hned mne neukamenujte, snažím se jen pomoct), ale nehledáte ty dráty někde jinde, co furt máte s těma dveřma ? Ty kabely jsou přece dole pod plastem u prahu, takže je máš prakticky vedle kotníku levý nohy v tom plastovym oblouku, co vede zevnitř jakoby k podběhu. Dotčení nechť prominou, sorry.

Jasně, že ho hledám v tom spodním svazku co vede dozadu na levým prahu a taky jsem ho našel jen v horním svazku,jako chlapi co to tu už psali, tak proto ho zkusím najít někde u dveří.
Jason
Friday 21 April 2006 - 14:35:04 Citovat
Host
tomik-tomik napsal ...

no já se do toho taky pustím , ale koupil jsem si proti průvanové plexi a musím počkat až si to sedne do gumy protože se okna nedovřou do konce a jedou zpět dolů

Přesně tohle mi taky dělalo a musel jsem to okno tahat nahoru, až se dovřelo a teď to zavírá v pohodě. Tomu motorku trochu párkrát pomoz a ono si to sedne.
Defender
Friday 21 April 2006 - 20:10:51 Citovat
Host
To Jason : Tak to sorry, jen jsem měl takovej divnej pocit, že si asi nerozumíme, tak to se teda omlouvám a napište jak jste dopadli. Samotnýho by mně pro příště zajímalo jaký jsou v těch datumech výroby rozdíly a to nejen v elektrice, Oplům zdar.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 ... 6 [7] 8 ... 11 12 13  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1345 sec,0.1033 z toho dotazů.