• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Změna podsvitu Astra G
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pavel
Tuesday 15 November 2005 - 14:41:50 Citovat
Host
Zdravím všechny, mám dotaz, neměnil jste někdo už podsvit třeba na modrou? Zajímal by mě něčí názor, jak moc je to velká piplačka, popřípadě jaký jsou použitý typy diod. Dík
Nevil
Tuesday 15 November 2005 - 15:38:35 Citovat
Host
už se tu někde nedávno probíralo, ale zkus se mrknout sem dobrá zkušenost (změna celého panelu budíků v barvě) i cena k jednání + dělaj i neon do palubky
Odkaz
Petr S.
Tuesday 15 November 2005 - 15:47:26 Citovat
Host
Cau , ja to menil na budicich a na stredovem panelu (vcetne displeje) do modre barvy. Je to prace tak na slabou hodinku. Koupil jsem si tyto LEDky (http://www.autodoplnky.cz/index1.php?typ=DMA&showid=6069&idzbozi=287290), ale musel jsem zmenit typ LEDek na vyssi svitivost (a svetlejsi modrou), protoze ty origo byly tmave modry a moc to nesvitilo. Dneska to zkusim vyfotit a zitra to dam sem.
Pavel
Wednesday 16 November 2005 - 10:51:10 Citovat
Host
Ahoj, díky za informace.
to Nevil: za ty fotky budu rád, kdyžtak mi je pošli na mail, Email . Dík
Kanec
Thursday 17 November 2005 - 22:10:36 Citovat
Host
Předělával jsem kompletní podsvícení (palubka, středový panel a přepínače světel,...) na modrou v corse B. Doba montáže cca 1 den. Koupil jsem si modrý vysoce svítivý ledky + odpory a naletoval jsem je do patek, ve kterých byly origo žárovičky. Bohužel se v modrý barvě nedělají rozptylový ledky, nebo aspoń před 2 rokama se nedělaly, proto jsem musel vršek ledky lehce zabrousi (abych aspoň trochu rozptýlil světlo) druhá možnost je ledku lehce zamáznout stříbřenkou (tohle jsem nezkoušel jen jsem o této možnosti četl).
Mirouš
Friday 18 November 2005 - 10:06:12 Citovat
Host
čau, já mám Vectru do led modra a dělal jsem si to sám, největší pakárna sou mikrospínače, jinak to zvládne každej trošku zručnej týpek, jednou jsem chtěl udělat návod, ale když jsem už měl popsanou A4 a zjistil jsem, že nejsem ani v půlce, tak jsem se na to vyprdnul, zkusim to dnes nafotit a hodit to sem, hlavně se vyhni pokušení, přebarvovat žárovky barvou a nebo kupovat čepičky (ty si kup na něco jinýho) pěkně diodky, odpůrky a pájka tě čeká jestli to chceš mít fakt pěkný, zatim čus
hANES
Friday 18 November 2005 - 18:26:31 Citovat
Host
Tady je kompletní a podrobnej návod na změnu podsvícení na AstruG včetně fotek..sice v němčině ale určitě se hodí.
Odkaz

Kdo chce najde tam i Vectru atd..
oplík (AG Z18XE)
Tuesday 20 December 2005 - 15:04:40 Citovat
Host
Nesvítí mi pravá polovina podsvícení ovladačů topení. Jak se mění žárovka a jaký je typ žárovky? Žádný návod jsem nenašel Díky.
Lib
Tuesday 20 December 2005 - 16:24:18 Citovat
Host
Mirouš napsal ...
čau, já mám Vectru do led modra a dělal jsem si to sám, největší pakárna sou mikrospínače, jinak to zvládne každej trošku zručnej týpek, jednou jsem chtěl udělat návod, ale když jsem už měl popsanou A4 a zjistil jsem, že nejsem ani v půlce, tak jsem se na to vyprdnul, zkusim to dnes nafotit a hodit to sem, hlavně se vyhni pokušení, přebarvovat žárovky barvou a nebo kupovat čepičky (ty si kup na něco jinýho) pěkně diodky, odpůrky a pájka tě čeká jestli to chceš mít fakt pěkný, zatim čus


Jo tak to muzu potvrdit a jebacka je to teda radna, dnes uz bych se na to asi vy*
Gullwing
Tuesday 20 December 2005 - 20:47:43 Citovat
Host
to je všechno slabej odvárek. Diskuze jestli červený, modrý, zelený. Dneska se to dělá ze 3 diod RGB a lze si nastavit barvu podsvětlení jakou kdo chce. Buď v přednasteveném módu (Mustang jich má 150 barevných odstínů) nebo třeba i plynule a ještě by se to mohlo samo měnit. Teď na vánoce by to byla stylovka ne? _s103 . Kupoval jsem tuhle takovou lampičku dceři do pokojíčku. Lze si tam navolit jakoukoliv barvu nebo se to pomalu mění (18 led). No ale těch drátů by tam pár přibylo _rendek

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1710 sec,0.1405 z toho dotazů.