• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Radio CAR 400
Přejít na stranu  1 [2] 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
doktor
Wednesday 23 November 2005 - 13:52:18 Citovat
Host
2¨papit: díky moc
2 rival: rád bych koupil něco jinýho, ale chci rádio i s cd zásobníkem a aby fungovalo i ovládání na volantu.
a hlavní otázkou jsou peníze, mám na autě vyhlídlé jin¨é investice než je rádio, klepání zadní nápravy mě štve víc, než to, jaký mám rádio. hlavně že hraje a slušně.
Papír
Wednesday 23 November 2005 - 13:54:45 Citovat
Host
Na klepání zadní nápravy pomůže vyměnit siletbloky a kosti, nebo dát nahlas rádio.
riwal
Wednesday 23 November 2005 - 13:56:00 Citovat
Host
doktor napsal ...
2¨papit: díky moc
2 rival: rád bych koupil něco jinýho, ale chci rádio i s cd zásobníkem a aby fungovalo i ovládání na volantu.
a hlavní otázkou jsou peníze, mám na autě vyhlídlé jin¨é investice než je rádio, klepání zadní nápravy mě štve víc, než to, jaký mám rádio. hlavně že hraje a slušně.


Tak to Ti je 400 na prd, changer umí až 600.


<span class='smallblacktext'>[ Upraveno St lis 23 2005, 01:56 ]</span>
doktor
Wednesday 23 November 2005 - 14:04:17 Citovat
Host
2papir: o těch silenblocích vím, kamoš, kterej má tu samou vectru jen o rok starší je automechanik a už si je měnil. jen čekám na leden, kdy má málo práce, aby mě to v klidu vyměnil.
2rival: o té 600 vím. taky sem slyšel že changer je jen na 4 cd. chtěl bych dát úplně jiný rádio, protože chci changer na 10cd
riwal
Wednesday 23 November 2005 - 14:11:22 Citovat
Host
Tak budeš mít problémy s ovládáním na volantu a sdisplayem, na některý neorigo rádia se dělaj sice redukce, ale jsou dost mastný.
liban
Wednesday 23 November 2005 - 14:17:37 Citovat
Host
Prosím mohl bys mi poslad návod na ccr 600.Dík
Email
doktor
Wednesday 23 November 2005 - 14:18:01 Citovat
Host
dík za info, měl sem dojem že se dá koupit neorigo a není problém je napojit na ovládání na volant. Až budou nachystaný prašulky, tak si tady nechám poradit o a jak.
Je dost možný, že se na to vykašlu. Jezdím autem jen po Brně, hlavně do práce a na dálky hodně málo. Snad příští rok na klubovej sraz, ale to je zatím daleko.
riwal
Wednesday 23 November 2005 - 14:20:12 Citovat
Host
Přes tu redukci jdou zapojit jen některá neorigo rádia a není jich moc, takže výběr je omezen. Ta redukce pohybuje podle rádia mezi 1500-2500Kč.
Buco
Wednesday 23 November 2005 - 15:07:41 Citovat
Host
pliz mohol by to niekto poslat aj na Email ? diiik
Buco
Wednesday 23 November 2005 - 15:08:24 Citovat
Host
pliz mohol by to niekto poslat aj na Email ? diiik

teda navod k CAR 400

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1713 sec,0.1270 z toho dotazů.