• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Třepání auta
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JATRO
Monday 24 October 2005 - 20:20:39 Citovat
Host
Při jízdě kolem 100 km/h se auto začne třepat jako když jsou šišaté kola.Volant se jen trochu kývá ale fakt jen trochu.Čepy,silenbloky a vyvážení je O.K.Jedině co jsem nezkoušel je geometrie.Zajímalo by mě jestli to má cenu ji nechat udělat nebo příčinu hledat někde jinde....Při menší nebo vyšší rychlosti mám pocit,že to nedělá.Postupem času,ale mám pocit, že se auto třepe i když v něm jen sedím-" určitě mi rozumíte"
Mongoose
Monday 24 October 2005 - 20:41:15 Citovat
Host
Sex ve stokilometrové rychlosti... Hmmm adrenalin

Mi to dělalo, když jsem neměl na elektronech vymezovací podložky... nechal jsem si je udělat a uala ? je po problému...
JATRO
Monday 24 October 2005 - 20:47:05 Citovat
Host
Mám tam originál elektrony a na jaře nové gumy.A teď se omlouvám že jsem v Omeze a já mám astru.
SCULLY
Monday 24 October 2005 - 22:16:25 Citovat
Host
Koukni na tlumiče nebo to můžou dělat ty gumy,no
JATRO
Monday 24 October 2005 - 22:20:50 Citovat
Host
Ty tlumiče jsou docela jeté-asi to bude ono.Nechám udělat test a půjdu do nich.Kontroloval jsem ty gumy a nebyly poskakané tak jsem ty tlumiče nějak vypustilDiky za radu
Buco
Thursday 17 November 2005 - 10:50:08 Citovat
Host
mne najviac pomohlo vyvazenie kolies ... ale dal by som aj tu geometriu pozriet
JATRO
Thursday 17 November 2005 - 20:09:25 Citovat
Host
Kola jsem vyvážil,nechal je zkontrolovat a vizuálně jsou O.K. ale zllepšení žádné.Včera jsem přezul na zimní a auto je v pohodě.Je takové měkčí ,malou dírku ani nepoznám.To třepání je uplně zanedbatelné.Kámoš říkal,že si to minimum namlouvám.Mohl by to dělat rozdíl letní-zimní při snížené teplotě.V létě to bylo dobré.(letní elektrony 195/55-15 SAVA Imtensa__zimní plecháče 185/60-14 Kleber Krisalp HP).Každá rada či připomínka potěší. _s103
Václav GT
Thursday 17 November 2005 - 21:25:37 Citovat
Host
Ty všechny pneumatiky byly vyvážené na stejné vyvažovačce?? Všechny vyvažovačky nevyvažují správně. Co když ta "tvoje" neukazuje zrovna dobře. A ve spojení se slabšími tlumiči ....
K-P
Thursday 17 November 2005 - 21:48:21 Citovat
Host
Zrovna včera se u nás řešilo něco podobného. Ten maník nechal zkontrolovat všechno co šlo, něco nechal i vyměnit a ve finále to skončilo u pneumatik. Ty svoje pneu měl i vizuelně ok, měl Pirelli P6000, dal tam jiného výrobce a vše přestalo. Není pneu jako pneu.
JOB
Thursday 17 November 2005 - 22:15:45 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
To že jsou kola vyvážená neznamená že nejsou špatná.
Kolik tam máš závaží

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1643 sec,0.1336 z toho dotazů.