• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Cvakaní vstříkovací soustavy, Corsa 1,2 16V r.v.12/2003
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Indra
Monday 03 October 2005 - 11:48:22 Citovat
Host
Zdravím, na konci listopadu mi končí záruka, tak musím pořešit ještě nějaké neduhy. Rozvody jsem už vyřešil, mám nové, o tom už ale bylo psáno. Při zahřátém motoru na provozní teplotu jde dost slyšet cvakání od motoru. Známý mi řekl, že to dělají jednotlivé vstřiky (magnety ?). Je to normální ? Mám to reklamovat, nebo to nechat být. Předem díky za rady !
Bad.Man
Monday 03 October 2005 - 12:46:33 Citovat
Host
No spíš bych tipoval hydroštely ..... ale u "novýho" auta ..... ???
Tlumex
Monday 03 October 2005 - 20:21:01 Citovat
Host
me to pri startu cvaka taky ale jen kdyz tam mam malo oleje /malo myslim kousek nad dolni ryskou/ Kdyz tam je nad prostredni ryskou necvaka mi to _s103
jirka
Saturday 15 October 2005 - 15:20:11 Citovat
Host
Bad.Man napsal ...
No spíš bych tipoval hydroštely ..... ale u "novýho" auta ..... ???

-co jeto hydrostel?
prtka
Saturday 15 October 2005 - 15:37:45 Citovat
Host
Jirko hydroštel..nebo-li hydrostav,automaticky vymezuje vůli ventilů a ta se už nešteluje,jako kdysi u škodovek.Když ty hydra jsou už opotřebené,tak nevymezují ,jak mají a ťuká to.Pokud to tluče moc je nutná výměna špatného hydrostavu.
Ale původní dotaz byl na vstřiky a ty by u tak mladého motoru neměly být slyšet..ano kdyby ten motor měl naběháno 200 000km ,tak prosím
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno So říj 15 2005, 03:38 ]</span>
qpc
Saturday 15 October 2005 - 16:24:54 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
podobné znám z toho případu,co zde psal Tlumex.když je málo oleje,nedostává se potřebné množství až nahoru k hydroštelum a ty začnou cvakat...Aby cvykly vstřiky,to jsem ještě nepotkal.Zkus kouknout na hladinu oleje a když bude ve spodní polovině měrky,tak ho dolej,ujed asi 1 km a pak posluchej zda to přešlo či ne..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


matess
Monday 09 July 2012 - 22:40:32 Citovat
Host
dají se hydra objednat i např. v elitu ? popř. link. Díky Corsa 1.6 16V 2002
Colommbo
Tuesday 10 July 2012 - 09:46:14 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Myslím, že nee, nicméně přece není nic jednoduššího, než si Elit, Kelly nebo cokoli jiného prostě obvolat nebo obmailovat... __;

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
ondra
Wednesday 11 July 2012 - 20:05:32 Citovat
Host
Tuším, že to dokáží taky sehnat, ale asi bych šel pro takovéhle motorové díly přímo k někomu, kdo motory opravuje.

Nicméně, k tomu 7 let starému problému...vstřiky umí taky pěkně cvakat a zvuk je to hodně podobný se zvukem "hydrostavů" . Zatím jsem se s tím setkal jen dvakrát, ale... Bylo to u x18xe a x20xev ve Vectrách, nemělo to žádný vliv na jízdu, ani startování, na spotřebu se nikoho neptám, jen to nepříjemně rachotilo a rachotí asi ještě někde někomu dodnes:-)

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1510 sec,0.1207 z toho dotazů.