• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
topení
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Láďa
Saturday 01 October 2005 - 14:46:07 Citovat
Host
Nedávno jsem se tu ptal jestli někdo nevíte coto je,když otočím regulátor topení do jakékoli polohy začne se zespoda panelu ozývat zvuk jako když se protáčí nějaké servo!!!Nevíte někdo co s tím??Dík!
Anonymní
Saturday 01 October 2005 - 17:22:15 Citovat
Host
Pokud mas automaticke topeni-klimatizaci muze to byt motorek ventilatoru, ktery nasava vzduch z auta aby zmeril teplotu a nebyla zkreslena napr. zahratou palubkou.
Petr
Láďa
Friday 14 October 2005 - 21:33:17 Citovat
Host
Tak jsem si musel odpovědět sám a překvapuje mně že se s tím ještě nikdo nesetkal,je to ventil topení,který zavírá vodu aby se nehřál ani radiátor když jede klima(ten je jinak překrytý jenom regulační klapkou)!!!!! všichni tu dokolečka řeší pič.... čím naleštit kastli,ale že by z někoho vypadlo něco kloudného to teda ne!Tak teda dík zase se tu někdy na něco optám!!!!!Jinak ten ventil stačí vyřadit z provozu sundáním konektoru stejně je tam na nic jako spousta věcí a je to!Výměna stojí pro informaci 4500Kč a kuchá se skoro celá přístrojovka-děkuji pěkně!!!
Buba
Friday 14 October 2005 - 21:47:52 Citovat
Host
Píčoviny se tady určitě neřeší, asi teda nikdo takový problém neměl.
tak se nemusíš hned čertit.a vidíš pomohl jsi si sám.
prtka
Saturday 15 October 2005 - 06:51:44 Citovat
Host
Ládiku..je vidět ,že máš drobátko mindráček a dík poradny jsis ho trochu vyléčil ,tak neříkej,že je na nic,když ti teď tak pohladila dušičku...trošku mi je tě líto, ty chudáčku
qpc
Saturday 15 October 2005 - 16:16:29 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Lada: souhlas s Prtkou,ono když to třeba do této chvíle nikdo neřešil,tak ti asi namůže napsat co s tim.Pár lidí,co má prolezlé všechny typy OPLů sice existujou,ale neseděj tady pořád u poradny,to je myslím neživí.Nikdo ti proto nebude psát nějaké bludy a pohádky,když neví,to by pak byla jen sbírka pohádek....každopádně ti děkujeme za návštěvu a přijd zase,,

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1981 sec,0.1511 z toho dotazů.