• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
klepání nápravy
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Tuesday 27 September 2005 - 20:12:05 Citovat
Host
4 K-P
Letní mám195/60 R15 a zimní 175/70 R14. Dnes jsem přes slzu v oku při tankování uviděl taktéž jak mám hustit. Jen pro informaci, na kolik yto typy pneu hustíte? K těm tyčkám na stabilizátoru, předpokládám, že myslíte takové ty plastové mrchy?
Anonymní
Friday 30 September 2005 - 14:29:55 Citovat
Host
Mam Astru G 1,6 16V, r.v. 98 - jednu z tech uplne prvnich, model Sportive. Mam najeto 130 tis a pri jizde tak do 40 kmh a toceni volantem se ozyvaji hodne divne zvuky, vrzani se prenasi i do radici paky. Je to cim dal horsi, mechanik ma podezreni bud na homokineticky kloub nebo na vadny diferencial v prevodovce. Neni tech 130 tkm na homokinetak trochu malo? Nevite jak poruchove jsou ty prevodovky? Diky za odpoved
Yper
Friday 30 September 2005 - 14:40:30 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Homokineťák - pokud je to při zatáčení a motor je v tahu - tak na 80% je to on!
Je-li nebo byla-li v minulosti poškozená prachovka, tak jde do háje téměř vždy - stačí trochu nečistoty a hned je vymletý a nezáleží na tom, kolik má najeto.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
riwal
Friday 30 September 2005 - 14:41:39 Citovat
Host
Pokud byla někdy prasklá prachovka kloubu a dostal se tam bordel a voda, tak odejde i novej.

Teď mi napadá jestli zase nejsem moc chytrej abych někoho nepobouřil - budu se muset zklidnit
ronin44
Friday 30 September 2005 - 14:47:36 Citovat
Host
Pani - homokineticky kloub - kde ho mozem najst? Mozno mi to robi to iste. Skontroloval by som prachovku
Anonymní
Friday 30 September 2005 - 14:47:48 Citovat
Host
Prachovky jsou OK, tlumice a cepy tez. Dnes jsem byl na STK a jak jsem uz psal, mechanik to tipoval na ten homokinetak. Novy pry stoji cca 1500,-, takze 2x s montazi kolem 5000. Problem je ale ten, ze kdyz dam plny rejd a rozjizdim se, mel by ten kloub klepat nejvic. To ale neni muj pripad. Nejvic to vrze, kdyz jedu na dvojku tak 20 kmh a tocim volantem rychle doleva a doprava. Predpokladam, ze vymena diferencialu bude podstatne drazsi nez u toho homokinetaku. Muze se ten diferencial rozsypat? Dik, Dyma

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1932 sec,0.1522 z toho dotazů.