• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pravy predni blinkr
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
leguan
Friday 23 September 2005 - 08:19:33 Citovat
Host
Nazdar lidi,
resim mozna trochu amaterskej problem, protoze v Praze blinkry stejne nikdo nepouziva, ale minimalne me to sejri. Nefunguje mi pravej predni blinkr, zarovka je ok (zkousel jsem ji v levym blinkru) a pojistky jsou taky ready. Poradte nekdo prosim.
Fakt uz nevim . Jo mam Corsu C r.v. 2000. Predem diky &|
Anonymní
Sunday 25 September 2005 - 21:43:35 Citovat
Host
Aááá tak to vím naprosto přesně...je to na servis...mě už takhle odešly obě dvě světla...je to špatnou konstrukcí světel..toť největší problém Corsy C první várky...jde o to že světlo se při svícení přehřívá a integrované kontakty ve švetle se pomalu ale jiště zapékají až dojde k tomu že packy které jsou ve vyjímatelném víčku s těmi co jsou ve světle ztratí kontakt. Řešit se to dá tak že si vezmeš pájku a naletuješ si dva drátky přímo na kontakty ve světle a žárovky připojíš přímo na ně...takto to funguje to mi věř už to tak mám v obou světlech jak na blinkrech tak na normálních světlech...hodně zdaru a trpělivosti..Tommy69

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2002 sec,0.1730 z toho dotazů.