• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Opel - Vectra
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jura
Tuesday 13 September 2005 - 15:51:46 Citovat
Host
Všem, kteří mi odpověděli, mockrát děkuji. Tak tedy spíše budu uvažovat o VeBe 1.8 . Na Riwala mám pár otázek ohledně dovozu z Německa: 1) Je možné auto dovézt "po ose" nebo jen na vleku? Pakliže jsou možné obě varianty, co je lepší? Slyšel jsem, že abych přivezl auto "po ose", musí mi v Německu po odregistrování vozu dát převozní značky a za to se platí. Nevíš kolik ten poplatek činí? Není pak výhodnější auto naložit na vlek a přitáhnout do Česka bez převozních značek? 2) jaké je povolené stáří dovážených aut - 8 let? To taky nevím jistě. 3) Musím na hranicích za zakoupené auto platit clo? Moc se všem omlouvám, že tu spíše neřeším odborné motoristické záležitosti, ale Riwal psal, že s dovozem z Německa má zkušenosti a že je to snad teď ještě snadnější než dříve. Další zvídavé otázky zase příště, abych vás neodradil Ještě jednou všem moc děkuju. Jura
Arnie
Tuesday 13 September 2005 - 18:49:27 Citovat
Host
Po ose je to rozhodne levnejsi (pokud nemas vlastni vlek). Poplatek je tusim 100eur a clo se neplati. V patek nejspis povezu BMW, tak pak kdyztak napisu jak presne to probehlo.
Jura
Tuesday 13 September 2005 - 20:24:45 Citovat
Host
Arnie, díky. Budu Ti vděčný za každou informaci.
riwal
Wednesday 14 September 2005 - 06:58:43 Citovat
Host
Arnie má pravdu, transportní značky stojí 100 Euro a je v nich zahrnuto pojištění. JInak s autem dorazíš do Čech zajdeš na emise, technickou, registrační prohlídku a pro značky na magistrát - pokud je vůz ojetina, tzn. že ná najeto více jak 300km a není mladší tuším 1/2 roku nebo rok - teď fakt nevim, tak DPH platí prodejce, clo se neplatí vůbec, pokud je auto v kategorii nové, tak musíš tady zaplatit DPH. Jinak cenově se nejvíce vyplatí vozit auta ve stáří okolo 5 let - dobrá cena i kondice vozu. Pokud máš možnost opravy, tak lehkej ťukanec cenu hodně snižuje a oprava tady není zas tak drahá.
Přeju šťastnou ruku
Yper
Wednesday 14 September 2005 - 07:14:00 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Nezapomeň na 10 000,- Ká za přihlášení!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Jura
Wednesday 14 September 2005 - 07:50:15 Citovat
Host
diky moc všem za cenné informace. Trošku nerozumím Yperově poznámce o 10 000 Kč za přihlášení. Znamená to, že za přihlášení dovezeného auta do registrace se u nás platí 10 000 Kč?
Jirka
Wednesday 14 September 2005 - 08:18:16 Citovat
Host
Cenné informace najdeš i zde: Odkaz
Yper
Wednesday 14 September 2005 - 08:45:40 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
To jsou ty výdaje, které budeš muset zaplatit u nás v souvislosti s přihlášením:
Odkaz

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Jura
Wednesday 14 September 2005 - 11:18:15 Citovat
Host
Jirko a Ypere, to jsou naprosto vyčerpávající informace, které jsem potřeboval vědět. Mockrát vám za ně děkuji.
Jura

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1759 sec,0.1376 z toho dotazů.