• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: ZAfira interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Palubní deska
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
pzeleznik
Saturday 03 September 2005 - 15:56:05 Citovat
Host
Prosím mohl by někdo poradit jak vyndat palubní desku ze Zafiry ven.Mám knižku Jak na to ale tam je velký prt.Chci si tam dát rámečky budíku. Dík za brzkou radu.
freez
Saturday 03 September 2005 - 16:44:49 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
čéče koukal sem do knížky a je to na str.99 až 102 je to dbře popsaný nevim co na tom nechápeš ? jestli to tam nemáš tak ti to pošlu.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
pzeleznik
Saturday 03 September 2005 - 22:19:24 Citovat
Host
To máš pravdu ale je to na Astru, na Zafiru jsou hodně skoupí. Zafira je podstatně jiná, no poradil jsem si a celkem to šlo až na nějaké záludnosti, které jsem jenom tušil, tak až někdo bude potřebovat: viditelné šrouby kolem celého plastu celkem v pohodě najdete, pozor pod štítem palubní desky jsou čtyři, pak musíte vyndat rádio, samozřejmě po odpojení AKU, na držáku rádia úplně vzadu jeden šroub, dále demontovat vrchní část plastového krytu hřídele volantu, vyndat z uchycení a dát bokem obě páčky (stěrače, směrová světla). Kde jsem se zapotil a zasekl je levá strana, protože na hlavním průduchem větrání je ještě jeden malý a ten je potřeba opatně vyndat a pod ním je schovaný další šroub.A když jsem u toho průduchu tak prostřední průduch-mezi žaluziema průduchu je schovaný další šroub.Pak už v podstatě máte plast palubní desky odšroubovaný, pomalu vyndavat, je ještě potřeba uvolnit z držáku rádia konektory a anténu, pak jsem to vyndal, ale zůstal mi tam připojený spínač světel...ale pak jsem se dostal na palubní desku, ta šla už vyndat v pohodě.Rámečky už se lepí.
henrich
Sunday 04 September 2005 - 10:01:31 Citovat
Host
Displej palubneho pocitaca zostal na mieste?

Chcel by som pod nim preventivne zmenit podsvietenie na LED, pretoze mam este segmenty OK a viem ze sa od obyc ziaroviek prehreju spoje na LCD. Ma stym niekto skusenost?

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2668 sec,0.2229 z toho dotazů.