• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
jak rozebrat Čalounění
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jiří
Friday 02 September 2005 - 22:14:48 Citovat
Host
Čauves chlapi,
nejde mi centrálko(OpVe 97 1.6) na zadní pravé dveře a tak jsem to chtěl rozebrat a mrknout se na to - všechno šlo vpoho ale přes pitomou kličku od oken jsem se nedostal. Teď to drží za kličku a nahoře u okna!!!JAk to mám rozebrat??? Dík za radu Email
Anonymní
Friday 02 September 2005 - 22:39:39 Citovat
Host
kličku drží perko ve tvaru písmene U.
malým šroubovákem ho musíš zezadu vydloubnout buď nahoru nebo dolu
prtka
Saturday 03 September 2005 - 07:49:17 Citovat
Host
To pérko nejde vidět je jakoby schované v té kličce,malý háček a vyháčkovat.Někdy se to povede rychle a někdy nervy v pr.. Problém bude v zámku,je třeba vvyndat zámek,oddělat šroubky,strčit šroubovák dovnitř zámku až k tomu středovému čepu,zapáčit a rozlisovat ho.Vše vytáhnout i motorek a ten jezdec,který tam jezdí přejíždí přes takový mikrospínač ,tak ho urvy.Ten motorek je už slabší a nepřejede s tím jezdcem až za mikrospínač a zůstane viset na něm ,tím je zámek nefunkční.Není to profi způsob opravy,je to můj způsob na který jsem přišel po jednom dni bádání,ale opravil jsem tak 4 zámky a všechny fungujou,jak dlouho toď otázka..zatím půl roku
Yper
Monday 05 September 2005 - 08:17:44 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Vyháčkovat to jde, ale je to pakárna a proto jsem si pak udělal podle vlastní kličky origo přípravek z kuprextitu - takovou špachtličku v výřezem do "U".
Každopádně postav kličku směrem dolů. Tapecírunk nad ní zatlač co nejvíc dovnitř a pak bys měl vidět kousek hřbetu té pružinky, která má tvar podle řeckého písmene "Omega". Háčkem, podobným jehlici na háčkování, ji za ten hřbet zachytíš a vatáhneš nahoru. Kolega "BOS" mi to poprvé dělal a měl na to forichtung z drátu na kolo.
Ten horní trojúhelník v rohu skla je uchycen na plastových šteftech.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
PavelV
Monday 05 September 2005 - 09:18:12 Citovat
Host
A jestli máš stejnou potvoru jako já, možná přijdeš na to, že jsou přelámané dráty elektriky u průchodky ... (VeB Caravan 97')
Anonymní
Tuesday 06 September 2005 - 21:21:55 Citovat
Host
čus chlapi,
díky moc už to mám sundaný - pakárna ale povedlo se DÍK.
Jo a Pevle chtěl bych se tě zeptat na tu průchodku(to je ta guma při otevírání dveří????) Mám VEbe97 sedan
PavelV
Wednesday 07 September 2005 - 09:00:03 Citovat
Host
Je to takový gumový "vlnovec" - ve sloupku drží v otvoru průměr asi 3 cm a pod ním je konektor. U mě byly přelomené dráty poblíž vstupu do dveří.
Momentálně to mám řešené tak, že jsem si v tom místě celý kabelový svazek zpevnil omotáním PVC izolační páskou, ale na dlouhodobé zkušenosti si musíme chvilku počkat

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.4949 sec,0.4537 z toho dotazů.