• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Výfuk a STK
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Red_Dwarf
Wednesday 24 August 2005 - 18:17:33 Citovat
Host
Chtěl bych se zeptat,zda by mohly být problémy s STK,když je zřejmě malá dírka za druhým tlumičem výfuku,je to slyšet.Na technickou jdu v říjnu a ten výfuk bych chtěl vyměnit až tak ke konci roku,tím si ale stejně moc nepomůžu,co?Ale zajímá mě to.Dík
VeBe X18XE,1997,129tkm
JardaB
Wednesday 24 August 2005 - 21:14:04 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Co ji něčím provizorně zalepit, aby to pár hodin vydrželo

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
riwal
Thursday 25 August 2005 - 07:04:35 Citovat
Host
Asi myslíš za prvním tlumičem, protože za druhym už je jen díra ven.
Je to v pořadí kat, 1. tlumič, díra, zadní 2. tlumič.
Takže máš asi prorezlou přírubu spojení středního 1. a zadního 2. hrnce - to je klasika a brzo to upadne a může se stát, že stratíš zadní hrnec a když pojede někdo rychle za tebou .....
Rozhodně bych to neodkládal, měl jsem to samý a na radu NIA jsem tam zadní hrnec nedával a dal jsem tam jen trubku s laděnou koncovkou. Má to tu už víc lidí a mě to technickou prošlo a na emise to nemá vliv.
A teď k té Tvé dírce, na technický to možná projde, pokud za to někdo neveme a neupadne to celý - pak Tě vyženou, protože uvolněnej zadní hrnec je provozu nebezpečnej.
Red_Dwarf
Thursday 25 August 2005 - 07:14:52 Citovat
Host
Riwal:No,tak to já to asi vyměním,nerad bych způsobil nehodu za mnou a navíc přišel o zadní hrnec,když je teprve rok starej:-).
Jinak máš pravdu,je to za prvním tlumičem(ten je bez rezu) ta spojovačka k tomu druhému.
JardaB:To mě taky napadlo,ale nemá to asi moc smysl,když to pak budu muset stejně asi vyměnit

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2530 sec,0.2119 z toho dotazů.