• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vrže sedadlo VeBe
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
tom
Wednesday 24 August 2005 - 14:56:30 Citovat
Host
Začalo mi dost vrzat sedadlo řidiče. V každé zatáčce, na každém hrbolu, při prudším brždění. Dá se s tím něco dělat ?
happy
Wednesday 24 August 2005 - 15:24:15 Citovat
Host
ahoj, mně taky, před půl rokem jsem to vyřešil tak, že jsem zvedl sedadlo nahoru, a vystříkal vše zespod. Tak jsem to udělal i teď. A hovno hovno zlatá rybko, akvárium nebude. Vrže mi to někde od polstrování, v oblasti plastů, když chytnu za bok sedadla, kde končí potah a začíná plast, tak to vrže jako kráva. Vystříkané je tam vše tak, že mám pod sedadlem kaluž. Stejně to nepomohlo. Mezi pravý bok sedadla a středový panel jsem dal kousek polisťáku zabaleného do látky ..na chvilku to přestalo a když jsem ráno přišel ka utu, tak to vrže zase úplně stejně jako předtím. Asi bych to musel rozkopat. Zjistil jsem, že to vrže zespod ne od zvedáku, ale stačí, když potlačím na potah, tak jak je dole molitan, tak někde v tom uložení. Fakt nevím, co bych už patlal, aby to přestalo.
qpc
Wednesday 24 August 2005 - 15:28:23 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
to je stará a obvyklá bolístka B vecter,myslim,že vám na to celkem nic nepomůže...

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Vašek
Wednesday 24 August 2005 - 17:40:14 Citovat
Host
2tom: Zkus šoupnout sedačku co nejvíc dopředu a v kolejničkách vzadu jsou 2 šrouby (v každé kolejnici jeden). Ty povol, zatáhni sedačku lehce dozadu a normálně ji nakloň na volant. Pak vem silikonovej olej ve spreji a všechno řádně prostříkej. Mně to pomohlo, už mám půl roku pokoj (ťuk, ťuk, ťuk)
happy
Wednesday 24 August 2005 - 17:54:04 Citovat
Host
Vašku, abychom si to upřesnili. Ty šrouby povolit, nebo odšroubovat? Tedy povolit a vystříkat to pod nimi nebo odšroubovat, úplně vyklonit celou sedačku - to bude pakárna, když tam jsou kabely od airbagu - a pak vystříkat sedačku ve spojích a spárách? Jak jsi to myslel???
Vašek
Wednesday 24 August 2005 - 19:15:29 Citovat
Host
2happy: jjj, úplně odšroubovat. Já tam airbagy nemám, takže to byla brnkačka. Ale je tam kabel od pásu a byl dost dlouhý, tak si myslím, že by i od těch bagů to mohlo být v pohodě.
Anonymní
Wednesday 31 August 2005 - 16:59:05 Citovat
Host
měl jsem stejnej problém a už jsem to vyřešil.Pod sečkou jsou na každý staně 2 pružiny-tyton to dělaj.Doporučuju prostříkat(pořánš),já to dělal spreyem WD40 a je to v poho
happy
Wednesday 31 August 2005 - 18:14:56 Citovat
Host
yop, včera jsem na to taky přišel, až když jsem vystříkal kde co. Ješetě mi to vrzalo ale vevnitř sedačky, v rohu, jak je ruční brzda, kde se setkává oparadlo se sedadlem, tak když jsem na to potlačil, tak to bylo hrozné vrzání a šlo to zevnitř. ....vystříkal jsem to silikonovým olejem i vevnitř ..trochu jsem odkryl potah a už jsem to tam rval hadičkou ..molitan se nacucal a světe div se, po ptákách. Ono to asi bude vrzak na více místech. Někomu ve zvedáku, někomu v pružibně a někomu molitan o kovovou konstrukci. Vče je třeba řádné vystříkat

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1477 sec,0.1195 z toho dotazů.