• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
VeBe 1.8 - 92KW
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
opel.vectra
Monday 22 August 2005 - 09:02:31 Citovat
Host
2 riwi: taky nevim vsechno, dobre vedet
Aka
Monday 22 August 2005 - 09:18:05 Citovat
Host
Tak jo chlapi,
díky moc. Toho 2litra a větší určo ne, jde mi i o povinné ručení.. . Stejnak se pořád nemůžu rozhodnou mezi Vectřičkou a Focusem. Ta Vectra je super vnějškem a jízdními vlastnostmi, ale interiér je trošku z doby a to mě dost mrzí, jinak bych vůbec neuvažoval. Zase nechci skočit do jednoho a pak litovat, že to nebylo to druhé, inu pěkně mi to v té hlavě šrotuje.
Aka
Monday 29 August 2005 - 13:11:06 Citovat
Host
Tak a je jasno. Focus to nebude. Betonově tvrdé sedačky, malý, divně tvarovaný volant, divné ovládání, divné řazení a taky znám posilovače řízení, co makají lépe. Nechci to auto hanět, ale vůbec mi nesedí. Holt jsem asi zvyklý na VeBe, takže do ní na 95% skočím znova.
Anonymní
Monday 29 August 2005 - 13:58:28 Citovat
Host
Aka napsal ...
Už to vidím, Z18XE .

Takže tento by měl být v pohodě, jo? A ta spotřeba? Nikde se mi to nepovedlo dohledat... Je to oproti X18XE o hodně žíznivější?


VeC Z18XE, spotreba 7.6 prumer za asi 1000 km s klimatizaci. Ve meste je to okolo 10 l. Dlouhodoby prumer kde prevazuje mesto 8l. Takze u becka to bude jeste min.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2493 sec,0.2184 z toho dotazů.