• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Levé zadní dveře - zámek
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Mmic
Friday 19 August 2005 - 09:08:02 Citovat
Host
Ahoj!
Nikde v poradně jsem můj konkrétní problém nenašel, proto nové vlákno
Levé zadní dveře jdou normálně zamknout, ale odemknout nikoliv. Jedině vytažením kolíku zevnitř. Taky myslím, že na nich nefunguje ta druhá poloha. Už před časem jsem si všiml, že se odemykají zpožděně. Teď už vůbec... &|
Poraďte mi prosím
Díky.
riwal
Friday 19 August 2005 - 09:24:50 Citovat
Host
Motorek nebo mikrospínač v zámku. Pokud to umíš, tak rozebrat a vyměnit, ale blbě se Ti budou shánět díly, takže radši vrakáč a koupit jinej.
prtka
Friday 19 August 2005 - 12:21:31 Citovat
Host
Jestli jsi zručný a dokázal by jsi oddělat čalounění a vyndat zámek napiš mi mejla řeknu ti jak to spravit.Jestli si na to netroufáš,tak vrakáč.Včera jsem opravil jeden sobě a před půl rokem 3 u VeBe
Anonymní
Friday 19 August 2005 - 14:25:02 Citovat
Host
no to by mě taky zajímalo - nefunguje mi zámek ve dveřích u řidiče na dálku, jen na klíček, zřejmě tedy špatný mikrospínač . jak se dá opravit nebo kde koupit stejný???? Díky moc
prtka
Friday 19 August 2005 - 15:47:12 Citovat
Host
No anonyme to ,ale není ten případ,jestli ti funguje zámek na klíč,tak ten zámek je vpořádku a chyba bude někde mezi řídící jednotkou dálkače a zámkem
Mmic
Sunday 21 August 2005 - 09:44:49 Citovat
Host
Díky. Vyndám to a nejspíš koupím na vrakáči jinej, ale je možný poznat, že je ten zámek OK? Abych si nekoupil stejný nebo ještě horší (tenhle aspoň zamyká, ale už neodemkne).
RomanX18XE
Monday 12 September 2005 - 07:42:46 Citovat
Host
Jak se ale ten zamek vyndavá?Mně už odešel třetí.U předních dveří ho vymotám, ale u zadních je málo místa a nejde ven.Musí se povolit sklo nebo jsem prostě neměl štěstí?
Yper
Monday 12 September 2005 - 07:53:25 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Včera jsem chtěl vyndat ven kliku a vytunit ji jako na předku. Bohužel se mi to nepodařilo, protože jsem neměl u sebe torxy.
Aby jses dostal ke klice a potažmo pak i k centrálu, musí se sundat vnitřní vodící lišta na sklo - ta u zámku. Pak vznikne prostor, kterým se to dá vytahovat - jako ježek v kleci! Palic byl u toho a viděl to, takže může dosvedčit, co to bylo za pakárnu v těch předních. Myslel jsem, že zadní půjdou lépe, ale bez torxu to nejde. Obecně těch hejblat a táhýlek je tam něurékom.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Palic
Monday 12 September 2005 - 07:58:00 Citovat
Host
tak tak nakonec na predku bylo potreba hrube sily a pote to tam vlitlo....... (ale Yperovi nic nerikejte ) neeee nebylo to tak drasticky ale prekazi tam vse.... pri nandavani bylo potreba jedno tahlo prohnout aby se tam veslo (ne ohnout, proste, aby se nenarusil tvar tahla)......
prtka
Tuesday 13 September 2005 - 07:12:49 Citovat
Host
Stačí tu lištu jenom povolit a vyhnout ji ať tam vznikne víc místa a pak jde zámek ven

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1723 sec,0.1351 z toho dotazů.