• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
x16xel žere olej - prosím o radu
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
riwal
Friday 19 August 2005 - 06:56:36 Citovat
Host
Pro vyjasnění - motor X16XEL má problémy s guferama ventilů, buď netěsní nebo donce vylítnou ven, dále pro tento motor (podle EPC) existuje 7 druhů pístů - to je to o čem píše prťka. Podobnýho exota v EPC nenajdete.
JardaB
Friday 19 August 2005 - 07:23:04 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Hlaska "Oil leak" u omegy znamena proste malo oleje, nebo to fakt detekuje nejaky unik - treba rychly pokles hladiny? Jde mi o to, ze se to stane vyhradne tehdy, kdyz bezi dlouho na volnobeh, olej je kousek pod pulkou rozsahu na merce. Abych nezakladal nove tema, tak se ptam tady,asi to bude podobne.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
michal
Friday 19 August 2005 - 12:25:23 Citovat
Host
Gufera ventilů tam mám nové, tam by snad problém být neměl, ale ta spotřeba oleje je fakt hrozná. Kuknu ještě na to čidlo a jestli se neprobere tak to spojím a ať mi políbí.....Díky moc a přeji hezký zbytek léta (to neni ironie).
bandaska
Wednesday 23 October 2013 - 14:03:51 Citovat
Host
ahoj oplaci ctu si tady vas stezovani na spotřebu oleje u X16EXL všechno co tady pisete je sranda kolega ma toto auto a spotřeba oleje je v soucastne době tak molem litru na dveste km udelana komplet hlava tesneni na vetilech a všechno co se dalo na hlave udelat proste zere olej a huli jako krava nez se ohreje anebo pak po brzdeni motorem a opetovnem seslapnuti plynu je to jako liazka ale poradne vyjeta jedina moznost co tady je dat tam goetze sadu a cekat co to udela hehe
Martas
Wednesday 23 October 2013 - 14:48:12 Citovat
Host
Evidetne to olej spaluje a jinudy nez valcema to nebude.

Hlavu dolu posoudit jak jsou na tom valce (coz se melo udelat uz predtim) ... dat krouzky.

Cokoliv jinyho je nerealny resit, vybrus dneska nikdo poradne neumi a neni zrovna levnej.
Libor-F
Saturday 23 November 2013 - 23:12:44 Citovat
Host
Jo jo, koupil jsem Astru F s tímto motorem a byla to dobrá dýmovnice ...spotřeba oleje kolem 1,5l na 200km. Nechal jsem vyměnit kroužky (stírací prý byly na všech 4 válcích zapečené) a komplet přetěsněná hlava. Ted motor šlape jako hodinky a i když ho vytočím třeba na 4500 otáček tak není ani známka po dýmu. Při studeném startu také pohoda, předtím nebylo kolem auta vidět ) Zároven při tom se dělali rozvody a vodní pumpa, náplně a nějaké drobnosti, no a jsem v tom za 18tis Kč.
Jiřik
Thursday 28 November 2013 - 16:36:53 Citovat
Host
Byl jsem taky spokojený s X16XEL- nechal jsem ho čipnout, upravil sání, vyměnil kroužky, udělal hlavu...... jelo to slušně, ale i po opravě to trochu bralo olej, tak 0,1-0,2/1000 km (opravy vyšly tak na 6 tisíc svépomocí). Pak jsem motor vyměnil za C20XE a zjistil jsem, že za skoro stejné peníze může být mnohem větší zábava !!(a)

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2217 sec,0.1758 z toho dotazů.