• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: vectra tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
angel eyes
Přejít na stranu  1 2 3 ... 6 [7] 8 ... 12 13 14
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
qpc
Sunday 06 April 2008 - 10:27:35 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
vypadá to,že světla svítit budou,ty nightbreakry taky svítej good

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Čelda
Sunday 06 April 2008 - 10:52:31 Citovat
Host
qpc napsal ...

vypadá to,že světla svítit budou,ty nightbreakry taky svítej good

Těma Nightbreakerama H1 jsem fakt překvapen. Svítí hodně jasně bíle.
Každé světlo je na silnici takové ohraničené(asi to dělají ty kroužky).
Jde ale o zvyk.Ta fotka nikdy neukáže přesně to co vidí lidské oko.Teď ještě seřídit a bude to gut.
freez
Friday 11 April 2008 - 20:41:08 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Čelda: Čeldo mám na tebe asi milion dotazů tak se připrav pojedeme z kopce Jelikož taky chci na svojí AG Angel Eyes a taky od fa Sonar, tak budu od tebe trochu sondovat. Mám zájem o tyto:

a moje dotazy jsou:
1: neměl jsi problém s přehozením motorků naklápění světel ? je to plně funční ?
2: jak šlo seřízení ? svítí světla po seřízení tak jak mají ? nemusí se tam někde něco upravovat ?
3: na obrázku jsou kolem světla 4 led neví k čemu tam jsou ? máš je tam taky ?
4: ta žárovka co je v rohu světla je opravdu na prd, jde jednoduše odpojit ?
5: jak si byl spokojen s fa f2tuning? klikni
6: kupoval jsi už něco od fa Kopáček import ? klikni
7: a nemáš zkušenost s touto firmou ? re5pect tuning klikni
8: nebyl problém s paticemi na sériových světlech ? opravdu stačí jen vyndat a nandat do nových EY ?
9: je k světlům nějaký protokol o homologaci ? nebudu muset na stk světla přehazovat (kdbych náhodou musel jít na legální stk !!(a) )
10: četl jsem že na světla je záruka 2 roky a na kroužky 5 let , máš to tak v záručáku či na faktuře ?

Čeldo děkuji ti za zodpovězení mých dotazů a pokud by věděl i někdo jiný prosím taky o radu. Předem děkuji všem.

Ps: pro adminy, vím že je to o AG ve vectra tuning, ale nechtěl jsem zakládat new vlákno tak mi ho prosím nemažte , děkuji !!(a)

[ Upraveno Friday 11 April 2008 - 20:48:55 ]

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Čelda
Friday 11 April 2008 - 22:16:06 Citovat
Host
freez napsal ...

Čelda: Čeldo mám na tebe asi milion dotazů tak se připrav pojedeme z kopce Jelikož taky chci na svojí AG Angel Eyes a taky od fa Sonar, tak budu od tebe trochu sondovat. Mám zájem o tyto:

a moje dotazy jsou:
1: neměl jsi problém s přehozením motorků naklápění světel ? je to plně funční ?
2: jak šlo seřízení ? svítí světla po seřízení tak jak mají ? nemusí se tam někde něco upravovat ?
3: na obrázku jsou kolem světla 4 led neví k čemu tam jsou ? máš je tam taky ?
4: ta žárovka co je v rohu světla je opravdu na prd, jde jednoduše odpojit ?
5: jak si byl spokojen s fa f2tuning? klikni
6: kupoval jsi už něco od fa Kopáček import ? klikni
7: a nemáš zkušenost s touto firmou ? re5pect tuning klikni
8: nebyl problém s paticemi na sériových světlech ? opravdu stačí jen vyndat a nandat do nových EY ?
9: je k světlům nějaký protokol o homologaci ? nebudu muset na stk světla přehazovat (kdbych náhodou musel jít na legální stk !!(a) )
10: četl jsem že na světla je záruka 2 roky a na kroužky 5 let , máš to tak v záručáku či na faktuře ?

Čeldo děkuji ti za zodpovězení mých dotazů a pokud by věděl i někdo jiný prosím taky o radu. Předem děkuji všem.

Ps: pro adminy, vím že je to o AG ve vectra tuning, ale nechtěl jsem zakládat new vlákno tak mi ho prosím nemažte , děkuji !!(a)


1.Kup jenom ty od Sonaru,ty mají podporu el.naklápění.Ten motorek jde normálně přendat z origo světel.Jen se vytočí a je to.
2.Z výroby jsou světla nastavena až dolů,tak jsem to po montáži postavil před garáž a nastavovacíma šroubkama(8 klíč) jsem je zvednul.Prostě jsem si na garáž namaloval čáry podle jiného auta a svoje podle toho seřídil. Do boku světla sedí již z výroby.Doladil jsem to el. naklápěním.
3.Ty ledky jsem ani nezapojoval,svítí jak sviňa a sráží světlo světlometů.Parkovačka v roho jde normálně odstřihnout a svítí pouze kroužky.Celý světlomet má vyvedeny dráty mimo,takže máš možnost si vybrat co má svítit a co ne.
4.F2.tuning byl v poho.Jsem z Chebu a do F.Lázní to je kousek.Tak jsem na netu vybral,zavolal a dojel.
6.Od Kopáčka jsem nic nebral.
7.Také neznám.
8.AE mají patice v dálkových i potkávačkách na H1. Osazeny jsou už z výroby. Blikače ne (tam přendáš z patice z origo světel(pasují)
Já jsem osadil Nightbreakerama potkávačky,dálkové jsem nechal ty z výroby.
9.V balení žádný papír k montáži a homologaci není.Homologace je vyražena na plexi každého světla a pro celou EU.
Kvůli STK nemusíš nic vymejšlet.
10. Záruka je tak jak říkáš. Ale žádný záručák a pod. k nim nedostaneš.Záruku dává výrobce a ty jí na základě předloženého paragonu nebo faktury uplatníš u prodejce.Tak řečeno u F2.tuning.
Ale kdo by jí chtěl uplatňovat,že.
11. Celá světla při montáži(musí ale dolů přední nárazník) sedla docela dobře,ale přesto že jsou na rok výroby 96-98 tak mezi světlem a nárazníkem zůstala asi 5-6 mm
mezera a to jsme nárazník ještě podkládali.Na první pohled to ale není vůbec vidět,stejně ale seženu někde to pěnové černé těsnění kterým jsou oblepeny AE a vložím ho do tý mezery a bude.
Další poznatek je,že se světla trocha mlží a stězuje si na to dost lidí co je má.Je to takovej opar uvnitř který vzniká pouze za jízdy(ve vlhku za deště).Po jízdě za pár hodin zmizí.
U všeho se prostě něco najde.Uvidím co to bude dělat až bude sucho.
Ten opar i ta mezera jsou vidět i na snímku.

P.S.Už jsem to celé měl jednou napsaný a omylem jsem to zavřel,kurňa !!!!
Ale nakonec se to povedlo napodruhý. _; _;

Pája J.
Friday 11 April 2008 - 23:38:19 Citovat
Host
Ahojík, mám tato světla už od září. Pokud je někdo budete montovat, dávejte pozor na tu gumu kolem světla, na kterou dosedá kapota a maska mezi světly. Ta guma je nová, samozřejmě, a získá tvar podle toho, jak si vše dobře usadíte.
Osobně jsem zapojil všechny diody a do poziček jsem si dal taky diodové žárovky. Cena cca 60 kč.
A jak je popsáno, mlží se to plexi. V rohu u pozičky a taky před blinkrem. To plexi je nachyl né na změny venkovní a vnitřní teploty. Neumí dobře vyrovnat rozdíl. Nemůžem se divit, cena tomu odpovídá. Super světla bez problému bychom za tuto cenu nekoupili.
Jinak výrobce uvadí, pokud chcete někdy uplatnit reklamaci, tak spoj mezi plexi a zadním dílem ještě zatmelit.
Třeba lepodlem na světla, popřípadě na lepení akvaria.
freez
Saturday 12 April 2008 - 13:23:41 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Čeldo moc děkuji za vyčerpávající odpověď _; , ještě bych se zeptal, proč musel dolu i nárazník ? Ne vím tedy jak u VB ale u AG jdou světla ven bez demontáže nárazníku.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Čelda
Saturday 12 April 2008 - 19:00:21 Citovat
Host
freez napsal ...

Čeldo moc děkuji za vyčerpávající odpověď _; , ještě bych se zeptal, proč musel dolu i nárazník ? Ne vím tedy jak u VB ale u AG jdou světla ven bez demontáže nárazníku.

Jo promiň ty máš AG. U VeBe má světlo ještě jeden spodní úchyt a ten je za nárazníkem.
freez
Sunday 13 April 2008 - 10:23:18 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Ještě bych se zeptal, jak je to s nalepením mračítek na světla EY ? není problém ? co kdybych je pak nějakou náhodou chtěl reklamovat ? a u mračítek Matig asi problém s kvalitou lícování nebude že ?

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
qpc
Sunday 13 April 2008 - 10:48:21 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
matig a Rieger maji dost přesné výrobky

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


steve
Monday 14 April 2008 - 12:51:38 Citovat
Vectra GTS
Uživatel #1288
Registrován: Tuesday 16 October 2007 - 23:29:05
Příspěvků: 555
Freez: dával jsem je také přítelkyni na AG od Mattigu a jsou úplně v poho, sedí jak kdyby tam patřily !!(a) _;

Opel Vectra B 2.2DTI 16V SPORT -Prodáno
Opel Astra G 1.6 16V Sportive,3dv. přítulkyně-prodáno
Opel Vectra B 1,6 16V hatchback -Prodáno

Opel Vectra GTS OPC Line 2,2 DTi16v-prodano
Opel Astra Twin top 1,8 16v 103kW Cosmo-prodano
Opel Insignia 2.0cdti,Cosmo ST-prodano
Opel Vectra C OPC 2.8 V6 Turbo 225kW-prodano
Opel Astra J OPC 2015
Opel Insignia A OPC 2014
Opel Astra G Bertone 2000

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 ... 6 [7] 8 ... 12 13 14  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1441 sec,0.1083 z toho dotazů.